Zamknij

„Pułapka” wpadka w pierwszym odcinku serialu. Internauci wyśmiali scenę z Kuleszą

Redakcja
10.09.2018 11:43
Agata Kulesza - Pułapka
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Pierwszy odcinek serialu „Pułapka” z Agatą Kuleszą w roli głównej za nami. Serial zbiera świetne opinie, jednak nie obeszło się bez wtopy. Producenci tego nie przewidzieli?

Agata Kulesza w pierwszym odcinku serialu „Pułapka” zachwyciła widzów. Już teraz pojawiają się głosy, że sześć odcinków to zdecydowanie zbyt mało i o tym, że w polskich serialach wreszcie coś zaczęło się dziać. Jak to jednak bywa, nawet w tak świetnych produkcjach zdarzają się wpadki. Tak też było w premierowym odcinku „Pułapki”.

„Pułapka” – wpadka w pierwszym odcinku

W serialu mogliśmy zobaczyć sytuację, kiedy to jedna z głównych bohaterek, właśnie grana przez Agatę Kuleszę, wchodzi do łazienki i zostaje w niej zamknięta. Problem w tym, że... od zewnątrz. Widzowie tej sytuacji nie przepuścili i w sieci głośno komentują tę wyraźną wpadkę.

To wybrane komentarze, choć internauci zwracają uwagę jeszcze na inne niedociągnięcia. Wielu przyznaje też, że serial wydaje się im bardzo podobny do „Belfra” z Maciejem Stuhrem. Na razie czekamy na rozwój sytuacji w kolejnych odcinkach.

„Pułapka” – o czym jest i kiedy oglądać nowy serial TVN?

Premiera serialu odbyła się 9 września 2018, o godz. 21.30, na antenie TVN, a kolejne odcinki emitowane będą o tej samej porze w niedziele. Ci, którzy nie mogą śledzić losów bohaterek w telewizji, mogą oglądać „Pułapkę” za pośrednictwem serwisu Player.pl.

„Pułapka” to historia, której bohaterką jest Olga Sawicka – autorka kryminałów. Kobieta przez długi czas nie napisała żadnej książki, dlatego szukając pomysłu na nową powieść, zwraca uwagę na reportaż telewizyjny o zaginięciu młodej dziewczyny z domu dziecka. Postanawia tam pojechać pod pretekstem spotkania autorskiego. Przypadkiem poznaje tam Ewę – nastolatkę prześladowaną przez inne mieszkanki placówki.

Pisarka chce dowiedzieć się o dziewczynie więcej, zwraca się więc do zaprzyjaźnionej policjantki – w tej roli Joanna Kulig. Kobiety, odkrywając elementy mrocznej zagadki, muszą się zmierzyć z wieloma nieprzewidzianymi zdarzeniami. Sawicka do tego walczy z demonami przeszłości i wspomnieniami o zmarłym mężu.

Zagłosuj

Oglądasz "Pułapkę"?

Liczba głosów:

„Pułapka” – obsada serialu

W serialu „Pułapka” oglądać możemy wiele świetnych polskich gwiazd z Agatą Kuleszą i Joanną Kulig na czele. W obsadzie znajdują się także m.in. Leszek Lichota, Kinga Preis oraz i Mateusz Więcławek.

RadioZET.pl/SA