Zamknij

Tamara Gonzalez Perea prowadzącą „Pytanie na śniadanie”

Redakcja
11.06.2018 14:22
Macademian Girl - Tamara Gonzalez Perea
fot. Instagram

Wielka zmiana w „Pytaniu na śniadanie”. Zawieszona Joanna Racewicz nie wróci już do programu, a zastąpi ją... blogerka modowa Tamara Gonzalez Perea, znana jako Macademian Girl.

Joanna Racewicz została zawieszona jeszcze w marcu i do tej pory nie było dokładnie wiadomo, co będzie dalej. Nie było jasne, czy dziennikarka wróci na wizję, jednak kiedy to ostatnie się potwierdziło, wówczas pojawiały się doniesienia o tym, kto ją zastąpi. Pojawiały się różne nazwiska, ale wreszcie wiadomo. Nową prezenterką „Pytania na śniadanie” jest blogerka modowa – Tamara Gonzalez Perea.

Tamara Gonzalez Perea: kim jest nowa prowadząca „PnŚ”?

Nowej gwiazdy programu śniadaniowego TVP nie trzeba przedstawiać tym, którzy interesują się modą i śledzą influencerów z sieci. Tamara, znana jako Macademian Girl, od dawna zaliczana jest do najpopularniejszych blogerek modowych w polskim internecie. Tamara zasłynęła swoimi niezwykle oryginalnymi i odważnymi stylizacjami, w których łączyła wyrazistą kolorystykę z różnego typu wzorami, bogato zdobioną biżuterią i fikuśnymi toczkami na włosach.

Macademian Girl zdradza trendy na lato 2018

Tamara Gonzalez Perea zadebiutowała w „ Pytaniu na śniadanie” razem z dziennikarzem sportowym Robertem El Gendy w niedzielę 10 czerwca, czym pochwaliła się na Instagramie.

Dla blogerki to pierwsze tego typu doświadczenie zawodowe, choć w „Pytaniu na śniadanie” pojawiała się wcześniej jako ekspert od mody i trendów.

28-letnia Perea ukończyła architekturę wnętrz. Modą interesowała się od dawna. W 2011 roku założyła swojego bloga, który bardzo szybko zyskał rozgłos. Stylizacje Macademian Girl były niepowtarzalne i wyraziste, a ona sama zyskała wiele naśladowczyń. Dzięki swojej popularności miała szansę wziąć udział w pierwszej polskiej edycji programu „Agent – Gwiazdy”.

RadioZET.pl/Fakt/SA