Zamknij

Quebonafide: Romantic Psycho Film - kiedy premiera i gdzie oglądać online? [ZWIASTUN]

11.08.2020 14:01
Quebonafide: Romantic Psycho Film - kiedy premiera i gdzie oglądać online? [ZWIASTUN]
fot. PAWEL SKRABA/REPORTER/EASTNEWS

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" to prawdziwa gratka dla wszystkich fanów polskiego rapera. Dokument opowie o Kubie Grabowskim, jego twórczości oraz emocjach towarzyszących mu podczas ważniejszych wydarzeń. Szczegóły dotyczące daty premiery "Quebonafide: Romantic Psycho Film" i możliwości obejrzenia filmu online, zamieszczamy poniżej.

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" - kiedy premiera dokumentu o Quebonafide? Gdzie obejrzeć online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, kiedy premiera "Quebonafide: Romantic Psycho Film" i gdzie oglądać.

Kiedy premiera Quebonafide: Romantic Psycho Film? [DATA]

Premiera "Quebonafide: Romantic Psycho Film" odbędzie się na 17. Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity. Dokument o raperze weźmie udział w Konkursie Polskich Filmów Dokumentalnych. 

"Quebonafide: Romantic Psycho Film" to dokument zarówno dla fanów polskiego artysty, jak i dla osób, które niewiele wiedzą o Quebo i chcą lepiej poznać jego twórczość. W filmie zobaczymy m.in. podróż artysty po Azji, dowiemy się więcej o jego dwuletniej przerwie od muzyki oraz emocjach towarzyszących mu podczas ważniejszych wydarzeń.

Pierwszy dokument o jednym z najpopularniejszych i równocześnie najbardziej tajemniczych polskich raperów to zapis jego ubiegłorocznej, kilkutygodniowej podróży w głąb Azji. Podczas swojej wyprawy pełny wewnętrznych sprzeczności Quebonafide (prywatnie Kuba Grabowski) ma w końcu czas, żeby zastanowić się, jaką rolę w jego życiu odgrywa muzyka. Kiedy czuje się naprawdę wolny? Czy najlepsze pomysły przychodzą do niego intuicyjnie? Spotkania z ludźmi, oderwanie od codzienności i odkrywanie nowych, fascynujących miejsc, od Rosji przez Chiny po Mongolię, inspirują go do pracy nad płytą „Romantic Psycho” - czytamy w opisie filmu na oficjalnej stronie Millennium Docs Against Gravity.

Quebonafide: Romantic Psycho Film - gdzie oglądać online? [ZWIASTUN]

Wiele osób szuka także informacji na temat możliwości obejrzenia "Quebonafide: Romantic Psycho Film" online. Jak już wspominaliśmy powyżej, dokument będzie mieć swoją premierę na Festiwalu Filmowym Millennium Docs Against Gravity. Konkursowe filmy zostaną pokazane m.in. w kinie. Od 4 do 18 września dokument o Quebonafide będzie można oglądać w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Katowicach, Poznaniu, Lublinie i Bydgoszczy.

Ponadto od 19 września do 4 października filmy biorące udział w konkursie (także "Quebonafide: Romantic Psycho Film"), będzie można obejrzeć online. Więcej informacji wkrótce.

Poniżej zamieszczamy pierwszy zwiastun "Quebonafide: Romantic Psycho Film".

Quebonafide, a właściwie Kuba Grabowski to polski raper, piosenkarz, autor tekstów. Członek duetów Yochimu oraz Taconafide. Założyciel wytwórni QueQuality. Muzyk sprzedał w Polsce ponad 350 tys. płyt, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się raperów w Polsce.

RadioZET.pl