Zamknij

Quentin Tarantino zrobi nową wersję "Pewnego razu... w Hollywood"

Roksana Orlicka
09.01.2020 14:57
Quentin Tarantino zapowiada nową wersję Pewnego razu w Hollywood
fot. Valerie Macon/AFP/East News

Quentin Tarantino zapowiedział, że stworzy nową wersję filmu "Pewnego razu... w Hollywood". Dlaczego? Reżyser twierdzi, że nowa wersja będzie rozszerzona o  kolejne sceny. Co więcej, zapewnia, że zrobi wszystko, żeby film "Pewnego razu... w Hollywood" pojawił się ponownie w kinach.

Quentin Tarantino zapowiada, że przygotuje nową wersję filmu "Pewnego razu w... Hollywood". Tarantino jest jednym z najważniejszych i najpopularniejszych reżyserów na świecie. Widzowie uwielbiają jego filmy i chętnie chodzą na nie do kina. Okazuje się, że Quentin planuje nakręcić nową wersję "Pewnego razu w... Hollywood". Co więcej, chciałby, żeby film ponownie pojawił się w kinach.

Quentin Tarantino zapowiada nową wersję filmu "Pewnego razu w... Hollywood"

Portal Nerdist donosi, że Quentin Tarantino planuje stworzyć nową wersję filmu "Pewnego razu w... Hollywood". Pierwotna wersja spodobała się fanom. Po co cokolwiek zmieniać? Podobno reżyser zamierza nieco poszerzyć fabułę, dzięki czemu "Pewnego raz w...Hollywood" trwałoby w tej odsłonie aż cztery godziny.

Co ciekawe, Tarantino potwierdził, że nie są to plotki. Reżyser ujawnił na specjalnym pokazie "Pewnego razu w... Hollywood", że ma w planach wydanie dłuższej wersji filmu. Dodał nawet, że chciałby, żeby pojawiła się ona w kinach. 

Zobacz także: Złote Globy 2020: Gdzie obejrzeć nagrodzone i nominowane filmy?

Fani nie kryją entuzjazmu. Uważają oni, że w dłuższej wersji znajdą się wycięte wcześniej sceny, między innymi z udziałem Tima Rotha. Prawdopodobnie pojawiłoby się więcej scen z Margot Robbie, zagrała ona Sharon Tate. Jak podaje Onet - w zwiastunach znalazły się takie ujęcia, których widzowie nie zobaczyli w wersji kinowej.

Quentin Tarantino nigdy nie ukrywał, że nagrywa więcej materiału. Reżyser już nieraz przygotowywał rozszerzone wersje, na przykład "Nienawistnej ósemki"

Na razie nie są znane żadne szczegóły. Tarantino nie podaje również, gdzie będzie można zobaczyć nową wersję. 

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyś zobaczyć nową wersję "Pewnego razu... w Hollywood"?

Liczba głosów:

Zobacz także: Renee Zellweger w filmie "Judy". O czym jest i gdzie można go zobaczyć?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

RadioZET.pl/RO