Zamknij

Quentin Tarantino zatrudniłby córkę Umy Thurman do "Kill Billa 3". Jakie są plany?

06.07.2021 14:56
Maya Hawke
fot. ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Quentin Tarantino zapowiada od wielu miesięcy, że po nakręceniu dziesiątego filmu, uda się na emeryturę. Czy reżyser ma w planach stworzenie filmu "Kill Bill 3"? Zdradził, że w głównej roli widziałby Mayę Hawke, czyli córkę Umy Thurman.

Quentin Tarantino zatrudniłby córkę Umy Thurman do "Kill Billa 3". Taka wiadomość pojawiła się w amerykańskich mediach. Tarantino był gościem w podcaście "The Joe Rogan Experience", w którym zdradził, jak widziałby fabułę kolejnej części jednego z jego najpopularniejszych dzieł. Czy 3. część "Kill Billa" będzie ostatnim filmem reżysera przed zapowiadaną emeryturą?

Zobacz także:  Maya Hawke zagra z ojcem w komedii romantycznej o Beatlesach. Co wiemy o filmie "Revolver"?

Quentin Tarantino zatrudniłby Mayę Hawke do "Kill Billa 3"

Quentin Tarantino jest bez wątpienia jedną z najważniejszych postaci w światowym kinie. Jego nietuzinkowy, bezkompromisowy styl ma fanów na całym świecie. Mimo to 58-letni reżyser myśli o przejściu na emeryturę i zapowiada, że dziesiąty film w jego dorobku będzie tym ostatnim. Jak zauważyła kultura.gazeta.pl - pozostał jeden tytuł do zrealizowania. 

Od jakiegoś czasu pojawiają się głosy, że Tarantino może poważnie myśleć nad kontynuacją hitu sprzed lat, czyli "Kill Billa". Sam Quentin nie zaprzecza, a nawet podaje możliwe scenariusze. Pewne jest, że w produkcji widziałby młodziutką Mayę Hawke. Jest to 23-letnia córka Umy Thurman i Ethana Hawke'a, która coraz śmielej rozpycha się w filmowym świecie. Maya ma na swoim koncie głośną rolę w serialu "Stranger Things" Netflixa. Co więcej, grała już u Tarantino w produkcji "Pewnego razu... w Hollywood", gdzie wcieliła się w jedną z członkiń sekty Charlesa Mansona.

Przypominamy, że matka Hawke, Uma Thurman w obu częściach "Kill Billa" zagrała główną rolę, wcielając się w żądną zemsty Pannę Młodą.

Myślę, że to mógłby być powrót do postaci dwadzieścia lat później i pokazanie losów Panny Młodej i jej córki, BB. Ich spokój zostałby zaburzony.

Quentin Tarantino

Tarantino dodaje, że w filmie moglibyśmy zobaczyć Elle Drivera, Sophie Fatale czy siostrę bliźniaczkę Gogo.

"KIll Bill 3": czy film powstanie?

Na ten moment nie jest pewne, czy film "Kill Bill 3" ma szansę na premierę. Nie da się zaprzeczyć, że filmy z tej serii są jednymi z najwybitniejszych osiągnięć Tarantino, a w ostatnim czasie panuje moda na wznawianie dawnych tytułów. Czy tak będzie w przypadku "Kill Billa"? Czas pokaże.

Zobacz także:  "Pewnego razu w Hollywood": Tarantino ujawnił szokującą prawdę na temat jednego z bohaterów

RadioZET.pl/Kultura.gazeta.pl