Zamknij

Rafał Maślak pokazuje narzeczoną na romantycznym zdjęciu z wakacji

Redakcja
17.01.2018 11:58
Rafał Maślak
fot. Instagram

Za oknem zimno i pochmurno, więc Rafał Maślak postanowił wykorzystać ten czas na odpoczynek pod palmami. Wraz ze swoją narzeczoną udali się do Tajlandii, a fotkami z wypoczynku pochwalili się na Instagramie.

Rafał Maślak na sam początek roku postanowił udać się do jakiegoś ciepłego kraju i spędzić czas z dala od zimy i śniegu. Wybrał Tajlandię, skąd niemal każdego dnia przesyła fanom fotki i zdaje relację ze swojej wycieczki. Były Mister Polski znalazł też czas, by w dniu 26. Finału WOŚP przypomnieć wszystkim o akcji, choć sam był na drugim końcu świata.

Choć Rafał na swoim Instagramie publikował dotąd głównie swoje zdjęcia, tym razem postanowił także pochwalić się romantycznym i gorącym ujęciem wraz ze swoją narzeczoną. Zakochani bujają się razem na huśtawce.

Jak widać, zdjęcie to przypadło internautom do gustu, bo w krótkim czasie pojawiło się przy nim ponad 20 tysięcy polubień. W komentarzach fani modela zachwycają się zarówno uroczym zdjęciem, jak i piękną, gorącą pogodą. Sami też chętnie wybralibyśmy się w takie miejsce. Pozazdrościć słońca!

RadioZET.pl/SA