Zamknij

Rafał Zawierucha dostał angaż w kolejnej amerykańskiej produkcji. W kogo wcieli się tym razem?

Redakcja
19.12.2018 12:54
Rafał Zawierucha dostał angaż w kolejnej amerykańskiej produkcji. W kogo wcieli się tym razem?
fot. Instagram:@rafal_zawierucha

Kariera Rafała Zawieruchy nabrała dużego rozpędu. Aktor zaangażowany do roli w filmie Quentina Tarantino otrzymał kolejny angaż w amerykańskiej produkcji. W kogo wcieli się tym razem?

Do niedawna kariera Rafała Zawieruchy opierała się o role drugoplanowe w produkcjach filmowych (zagrał między innymi berlingowca w „Mieście 44” i czołgistę w „Jack Strong”) oraz serialach. W „Przepisie na życie” wcielał się w asystenta Poli. Fani aktora byli zatem zachwyceni doskonałą propozycją, jaką aktor otrzymał niespodziewanie z Hollywood. Pod koniec sierpnia potwierdzona została informacja, że Zawierucha wcieli się w Romana Polańskiego w filmie „Once Upon A Time in Hollywood” w reżyserii samego Quentina Tarantino. 32-latek pojawi się na ekranie w doborowym towarzystwie. W filmie wystąpią między innymi Brad Pitt, Margot Robbie i Leonardo DiCaprio. To dla Rafała ogromna szansa pokazania się na amerykańskim rynku i powtórzenia aktorskiego sukcesu Joanny Kulig i Tomasza Kota.

Zawierucha
fot. Instagram:@rafal_zawierucha

ZOBACZ: Tomasz Kot pod opieką jednej z największych światowych agencji aktorskich

Rafał Zawierucha w kolejnej amerykańskiej produkcji

Wydaje się, że po angażu u Tarantino w aktorskim życiu Zawieruchy już teraz nastąpił przełom. 10 grudnia na swoim profilu na Instagramie aktor poinformował, że wystąpi w kolejnej amerykańskiej produkcji. Swoich fanów pozdrowił z Minnesoty, gdzie odbywają się zdjęcia.

„Wspaniałego tygodnia dla wszystkich! Cieszę się, bo mogę trochę tajemnicy zdradzić! Siedzę w Minneapolis, bo tutaj właśnie kręcimy nowy film: »Soviet Union! 1945«. Nie spać... więcej szczegółów niebawem. Na zdjęciu kolejna wspaniała filmowa żona: Eva De Dominici”.

Według informacji podanych przez portal Onet Zawierucha ma wcielić się w filmie „The Soviet Sleep Experiment” w jednego z rosyjskich naukowców. Poza De Dominici w produkcji zagrają również: Chris Kattan, Paul Cram i Evengy Krutov. Produkcja opowiadać będzie o badaniach, jakie sowieccy naukowcy prowadzili w latach 40. XX wieku. Chodziło o wyeliminowanie snu z życia żołnierzy. Za reżyserię odpowiada Barry Anderson.

ZOBACZ: Rafał Zawierucha o współpracy z Quentinem Tarantino [POSŁUCHAJ]

Wpis Rafała Zawieruchy
fot. Instagram:@rafal_zawierucha

RadioZET.pl/gala.pl/MF