Zamknij

„Ranczo”: serial wraca na ekrany. Kiedy nowe odcinki?

Redakcja
19.02.2019 14:51
„Ranczo”: serial wraca na ekrany. Kiedy nowe odcinki?
fot. Instagram:@magdawaligorska_official

„Ranczo” to serial, który odniósł ogromny sukces. Wszystko wskazuje na to, że widzowie po trzech latach przerwy ponownie zobaczą mieszkańców Wilkowyj. Planowana jest kontynuacja produkcji, niektórzy aktorzy otrzymali już nawet scenariusze.

„Ranczo” to komediowo-obyczajowy serial, który zyskał w Polsce ogromną popularność. Produkcja emitowana od 5 marca 2006 roku zaskarbiła sobie serca widzów ciekawie zarysowanymi postaciami, zwrotami fabuły i charakterystycznym poczuciem humoru. Historia niewielkiej miejscowości Wilkowyje, do której sprowadza się niepozorna Amerykanka Lucy, przykuwała do ekranów między innymi za sprawą doskonałej podwójnej roli Cezarego Żaka. Emisję ostatniego odcinka planowano na rok 2009, ale zainteresowanie losami bohaterów było tak duże, że ostatecznie powstało 10 serii, a nowe odcinki „Rancza” pojawiały się w telewizji do roku 2016.

Produkcja trzykrotnie otrzymała statuetkę Telekamery w kategorii Serial, a także Super Telekamerę Roku. Widzowie nie ukrywali, że nadal chętnie oglądaliby perypetie mieszkańców Wilkowyj. Wszystko wskazuje na to, że mają powody do radości.

QUIZ: Sprawdź, co zapamiętałeś z kultowego serialu "Ranczo"

Nowe odcinki „Rancza”

Jak informuje „Super Express”, po trzech latach przerwy doczekamy się kontynuacji „Rancza”. Prace nad nowymi odcinkami mają rozpocząć się latem 2019 roku, a część aktorów otrzymała już scenariusze.

– Wysłano mi scenariusz, przeczytałem go i bardzo mi się podoba. Bardzo chętnie wystąpię – skomentował Artur Barciś. Również Ilona Ostrowska, czyli serialowa Lucy, pozytywnie wypowiada się o pomyśle producentów.

– Myślę, że się uda. Zależy to od wielu struktur, o których nie chcę opowiadać. Sztab, ludzie, sytuacje, scenariusze, aktorzy, czas itd. Zmierza ku dobremu i myślę, że się to wydarzy.

W serialu ma również pojawić się Cezary Żak i Paweł Królikowski. Prawdopodobnie jednak obsada nie będzie taka sama jak w poprzedniej serii. Zabraknie między innymi Elżbiety Romanowskiej, odtwórczyni roli Joli.

– Uwielbiałam postać Joli, Pietrka i całą ekipę. Uważam też, że to był cudowny etap w moim życiu, taki początek, którego życzę każdemu aktorowi. Cudowna rola, która mnie bardzo rozwijała. Mnie na pewno w tej części nie będzie. Myślę, że gdyby była taka opcja, to już by mnie o tym poinformowano. Dla mnie to już jest etap, który się dokonał, teraz czas na nowe wyzwania i pokazanie się z innej strony. Ja się zmieniłam, dojrzałam i czas zaskoczyć widzów czymś innym.

To nie koniec niespodzianek dla fanów „Rancza”. Artur Barciś miał zdradzić „Super Expressowi”, że poza kolejną odsłoną serialu w planach jest również pełnometrażowa wersja „Rancza”.

ZOBACZ TEŻ: "Diagnoza". Kiedy nowe odcinki serialu i co się wydarzy?

RadioZET.pl/MF