Zamknij

Netflix prezentuje zwiastun komedii "Randki od święta" z Emmą Roberts w roli głównej

30.09.2020 09:48
"Randki od święta": zwiastun świątecznej komedii od Netflix
fot. materiały prasowe Netflix

"Randki od święta", czyli pierwsza tegoroczna świąteczna komedia od Netflix! Już wkrótce zobaczymy Emmę Roberts w gwiazdkowo-romantycznym wydaniu. W sieci ukazał się właśnie zwiastun i opis fabuły. Kiedy premiera filmu "Randki od święta"?

"Randki od święta" to pierwszy (i z pewnością nie ostatni) film świąteczny, który w tym roku zaserwuje nam Netflix. Na pierwszy ogień pójdzie komedia romantyczna z Emmą Roberts w roli młodej kobiety nienawidzącej Świąt. Poniżej znajdziecie pierwszy zwiastun i szczegół fabularne.

"Randki od święta" - zwiastun świątecznej komedii od Netflix

Zwiastun filmu "Randki od święta" prezentuje się następująco:

W trakcie seansu poznamy historię Sloane i Jacksona - dwojga młodych ludzi, którzy absolutnie nienawidzą Świąt. Nieudane gwiazdkowe randki oraz naciski ze strony rodzin sprawiają, że Boże Narodzenie to dla nich najgorszy czas w roku. Pewnego razu opracowują jednak plan. Następne Boże Narodzenie spędzą razem, wspólnie ujajając się swą nienawiścią do tego dnia. Szybko się jednak, że doskonale się przy tym bawią.

Zobacz także

"Randki od święta" - kiedy premiera?

W rolach głównych zobaczymy Emmę Roberts i Luke'a Braceya. Reżyserem filmu jest John Whitesell, scenariusz zaś napisała Tiffany Paulsen. Komedia "Randki od święta" zadebiutuje na Netflixie już 28 października 2020 roku.

Zobacz także