Zamknij

Raphael Coleman nie żyje. Aktor "Niani" zmarł w wieku 25 lat

Patrycja Chudolińska
11.02.2020 10:06
Raphael Coleman nie żyje Aktor Niani zmarł w wieku 25 lat
fot. East News

Raphael Coleman, znany także jako Iggy Fox, nie żyje. Jako dziecko zagrał w hitowym filmie "Niania" z Emmą Thompson i Colinem Firthem. Wiadomość o jego śmierci przekazała matka, Liz Jensen.

Raphael Coleman nie żyje

Nie żyje Raphael Coleman, dziecięcy gwiazdor znany z brytyjskiego filmu komediowego "Niania". Podczas pracy na planie miał zaledwie 11 lat. Wcielił się w rolę mądrego urwisa w okularach, Erica.

Liz Jensen, matka aktora, przekazała wiadomość o jego śmierci.

- Spoczywaj w pokoju mój ukochany synu Raphaelu Colemanie, znany również jako Iggy Fox. Zmarł, robiąc to, co kochał, pracując dla najszlachetniejszej sprawy ze wszystkich. Rodzina nie mogła być z niego bardziej dumna. Pielęgnujmy jego spuściznę - napisała na Twitterze.

Raphael Coleman zmarł w piątek 7 lutego 2020. Przyczyny jego śmierci nie zostały ujawnione.

Kim był Raphael Coleman, znany jako Iggy Fox?

Raphael Coleman urodził się 30 września 1994 roku w Wandsworth w Anglii. Brytyjski aktor znany był z roli Erica Browna w filmie "Niania". Pojawił się również w takich produkcjach, jak "It's Alive" oraz "Czwarty stopień".

Później Raphael porzucił aktorstwo. Studiował zoologię, a nastepnie zaangażował się w walkę o ochronę środowiska. Związał się z ruchem ekologicznym "Extinction Rebellion", przyjmując pseudonim Iggy Fox.

- Nie mam wyboru, muszę powiedzieć prawdę i trzymać się swojej moralności. Nie będę stać i patrzeć, kiedy świat płonie - napisał w jednym ze swoich tekstów.

Fani żegnają na Instagramie aktora i aktywistę.

- Chwila... co się stało? Nie mogę w to uwierzyć.

- Spoczywaj w pokoju.

- Będziemy za tobą tęsknili.

- Wspaniała osoba, będziemy pamiętać o wszystkim, co zrobiłeś.

Zagłosuj

Oglądałeś film "Niania"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh