Zamknij

Ratownik: Netflix stawia na grozę rodem z Hiszpanii. Zwiastun filmu "Paramedic"

15.09.2020 14:04
Ratownik, paramedic, netflix
fot. materiały prasowe Netflix

„Ratownik” – Netflix stawia na kolejne hiszpańskojęzyczne historie z dreszczykiem. Najpopularniejsza platforma streamingowa na świecie pokazała pierwszy materiał, zapowiadający kolejny mrożący krew w żyłach thriller rodem z Hiszpanii.

„Ratownik” (org. "El Practicante")  to hiszpańskojęzyczny thriller, opowiadający historię mężczyzny, który pracuje jako paramedyk. Pewnego wieczoru, w wyniku poważnego wypadku, traci czucie w nogach. Poruszający się na wózku Angel zaczyna popadać w depresję z powodu swojego trudnego stanu zdrowia. Swój żal i gniew postanawia skierować w stronę kobiety, która miała mu pomóc w najtrudniejszych chwilach, a która jego zdaniem, porzuciła go gdy najbardziej jej potrzebował. Film przyjrzy się powolnie rodzącej się obsesji, która może być brzemienna w skutki.

„Ratownik” – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie angielskojęzyczny zwiastun hiszpańskiego filmu. Prezentuje się on następująco:

„Ratownik” – obsada i ekipa

Za sterami filmu „Ratownik” stoi Carles Torras, hiszpański reżyser, który stworzył już kilka uznanych thrillerów. Scenariusz filmu przygotowali natomiast David Desola oraz Hèctor Hernández Vicens. Przed kamerą zobaczymy natomiast: Mario Casas, Déborah François, Guillermo Pfening,  czy Marię Rodriguez.

„Ratownik” – kiedy premiera?

Film ma zadebiutować na platformie streamingowej Netflix już jutro, tj. w środę 16 września.

Czytaj także: Olivia Colman i Anthony Hopkins w filmie „The Father”. Będą Oscary?