Zamknij

Reality show o polskich WAGs. Anna Lewandowska się skusi?

Redakcja
05.10.2017 16:43
reality show polskiem wags
fot. Instagram

Czy powstanie reality show o polskich WAGs? Jeden z serwisów plotkarskich informuje, że tak, a jedną z celebrytek, która już dostała zaproszenie do udziału, jest Marina Łuczenko.

Serwis Pudelek, powołując się na nieznane źródło, informuje, że powstać ma reality show o polskich WAGs - czyli o żonach i dziewczynach znanych polskich piłkarzy. Zgodnie z informacjami, program ukazywałby, jak wygląda życie tych kobiet. W kolejnych odcinkach obserwowalibyśmy jak im się żyje, na co wydają pieniądze, jak spędzają czas i oczywiście jak dzielą go ze swoim partnerem czy mężem. "Autorom formatu zależy na mocny nazwiskach, propozycję dostała m.in. Marina Szczęsna" serwis cytuje swoje tajemnicze źródło.

Czy rzeczywiście taki program powstanie? Tego typu formaty cieszą się dużym zainteresowaniem. Wspomnieć wystarczy hity, takie jak "Żony Hollywood" - czyli show o życiu Polek mieszkających w Hollywood u boku swoich bogatych mężów. Z pewnością to, jak żyją polskie WAGs byłoby dla widzów tematem interesującym. Które z nich zdecydowałyby się na występ w takim programie? Anna Lewandowska, Sara Boruc, Klaudia Adamczyk (dziewczyna Bartka Kapustki), a może Dominika Grosicka?

RadioZET.pl/Pudelek/SA