Zamknij

Netflix ekranizuje gotycką powieść. Lily James i Armie Hammer w zwiastunie "Rebeki"

09.09.2020 11:18
Plakat filmu Rebeka
fot. Materiały prasowe Netflix

Netflix opublikował zwiastun filmu "Rebeka". W rolach głównych Lily James i Armie Hammer. Produkcja jest oparta na gotyckiej powieści z 1939 roku. Kiedy premiera?

Netflix ekranizuje gotycką powieść "Rebeka". W rolach głównych Lily James i Armie Hammer. Pojawiły się już wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące produkcji. Ujawniono plakat i zwiastun, jest też dokładny opis fabuły oraz pełna obsada. Do tego podano datę premiery. Kiedy "Rebeka" pojawi się na Netflixie? Szczegóły zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "Fantastyczne zwierzęta 3" z bohaterami "Harry'ego Pottera". Kogo zobaczymy? 

Netflix ekranizuje "Rebekę": fabuła i obsada

Film "Rebeka" jest oparty na powieści gotyckiej autorstwa Daphne du Maurier z 1938 roku. W rolach głównych Lily James i Armie Hammer. Młoda kobieta poznaje w Monte Carlo przystojnego wdowca Maxima de Wintera. Po krótkim czasie postanawiają wziąć ślub, następnie przybywają do Manderly, gdzie na wybrzeżu Anglii znajduje się rodzinna posiadłość mężczyzny. Kobieta szybko zdaje sobie sprawę z tego, że jej nowe życie nie należy do najłatwiejszych. Żyjąc w cieniu Rebeki, pierwszej żony Maxima, stawia czoło wszystkim przeciwnościom.

Reżyserem filmu jest Ben Wheatley. W filmie występują: Lily James, Armie Hammer, Kristin Scott Thomas, Keeley Hawes, Ann Dowd, Sam Riley, Tom Goodman-Hill, Mark Lewis Jones, John Hollingworth oraz Bill Paterson.

Netflix pokazał zwiastun "Rebeki" z Hammerem i James. Kiedy premiera?

Film "Rebeka" pojawi się na Netflixie jeszcze w tym roku. Premiera jest zapowiedziana na 21 października 2020 roku. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

Zobacz także: „Borat 2” trafi do kin? Sacha Baron Cohen w sekrecie nakręcił sequel swojego niepoprawnego hitu 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Materiały prasowe Netflix