Zamknij

Kurdej-Szatan i Fronczewski w nowym serialu

Redakcja
21.06.2017 11:39
Kurdej-Szatan i Fronczewski w nowym serialu
fot. Instagram

Dobre wiadomości dla wszystkich fanów Piotra Fronczewskiego i kultowej już „Rodziny zastępczej". Aktor wystąpi w nowym serialu. U jego boku pojawią się między innymi: Barbara Kurdej-Szatan, Elżbieta Romanowska i Mateusz Damięcki. O czym będzie opowiadała „Recepta na miłość"?

Początkowo pojawiły się informacje, że produkcja ma zastąpić „Ojca Mateusza". Fani przygód księdza-detektywa mogą jednak spać spokojnie: prawdopodobnie oba seriale będą emitowane równocześnie, choć to, że nowy serial będzie można oglądać w Jedynce, jest na razie informacją nieoficjalną.

Szczegóły produkcji wciąż owiane są tajemnicą. Wiadomo jedynie, że akcja rozgrywać ma się w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą, a Mateusz Damięcki wcieli się w rolę przystojnego weterynarza.

Producentem „Recepty na miłość” jest Tadeusz Lampka, odpowiedzialny za seriale takie jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Kryminalni”. Za scenariusz odpowiada Robert Mąką, a reżyserem i współscenarzystą jest Piotr Wereśniak.

Ostatnio Piotra Fronczewskiego mogliśmy oglądać w jednym odcinku serialu „Pakt" – głośnej produkcji HBO z Marcinem Dorocińskim w roli dziennikarza Piotra Grodeckiego.

RadioZET.pl/SI