Zamknij

Rege-Jean Page w Marvelu: gwiazdor "Bridgertonów" zostanie następcą Czarnej Pantery?

09.02.2021 14:09
Rege-Jean Page w Marvelu: gwiazdor "Bridgertonów" zostanie następcą Czarnej Pantery?
fot. LIAM DANIEL/NETFLIX

Regé-Jean Page zostanie superbohaterem Marvela? Najnowsze plotki wskazują jakoby gwiazdor "Bridgertonów" miał przejąć schedę po zmarłym Chadwicku Bosemanie. Kogo miałby zagrać?

Regé-Jean Page znany jest światu jako przystojny książę Hastings z najnowszego hitu Netflixa,  "Bridgertonowie". Jego nowo nabyta popularność sprawiła, że fani zaczęli spekulować, czy powinien zostać nowym Bondem. Teraz zaś pojawiły się pogłoski wskazujące, że może zostać superbohaterem i wystąpić w 2. części "Czarnej Pantery".

Regé-Jean Page zostanie następcą Czarnej Pantery?

W króla Wakandy wcielał się dotąd świętej pamięci Chadwick Boseman. Szef Marvel Studios, Kevin Feige, zapewnił, że w drugiej odsłonie "Czarnej Pantery" nie dojdzie do recastingu i przyjdzie nam pożegnać T'Challę. Kto zatem przejmie miano głównego bohatera?

Naturalnymi kandydatami do zastąpienia Czarnej Pantery są gwiazdy pierwszej odsłony jego przygód - młodsza siostra T'Challi Shuri oraz Erik Killmonger, w którego brawurowo wcielał się Michael B. Jordan. Serwis Comicbook.com donosi jednak, że zgodnie z najnowszymi plotkami, może być to zupełnie nowa postać, a wcielić miałby się w nią właśnie Regé-Jean Page. Źródła serwisu nie wskazują na żadnego konkretnego bohatera. Spekuluje się jednak, że mógłby to być Kevin Cole (znany jako White Tiger), który w komiksach przywdział już kostium Czarnej Pantery.

Podkreślamy jednak, że powyższe doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone. Angaż gwiazdora "Bridgertonów" do "Czarnej Pantery 2" pozostaje zatem w sferze pogłosek.

"Czarna Pantera 2" - kiedy premiera filmu Marvela?

"Czarna Pantera 2" wejdzie w skład 4. fazy Kinowego Uniwersum Marvela i zadebiutuje 8 lipca 2022 roku. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Ryan Coogler, a w swoich dotychczasowych rolach powrócą na pewno Lupita Nyong'oLetitia WrightMartin Freeman

RadioZET.pl/Comicbook.com