Zamknij

Reżyser Gry o tron zrobi serial o Conanie Barbarzyńcy. Będzie lepszy, niż Got?

Redakcja
07.02.2018 21:20
Conan Bararzyńca
fot. mat. prasowe

Już za kilka miesięcy fani "Gry o tron" będą mogli oglądać ostatni sezon kultowego serialu. Tymczasem okazuje się, że już wkrótce najlepszy reżyser GoT zajmie się kolejną produkcją spod znaku walki i miecza. Powstanie serial o Conanie Barbarzyńcy.

Platforma Amazon ogłosiła właśnie, że zamierza stworzyć serial we współpracy z najlepszym reżyserem "Gry o tron': Miguel Sapochnik. Produkcja powstanie na bazie książek Roberta E. Howarda, których bohaterem jest Conan Barbarzyńca.

Za scenariusz dzieła odpowiedzialny będzie Ryan Condal, znany z realizacji serialu "Colony" oraz filmu "Hercules". Jego ścisłym współpracownikiem będzie wspomniany już Sapochnik, który zajmował się tworzeniem bitew w "Grze o tron", uznanych za najbardziej spektakularne. Oprócz nich serialem o Conanie zajmować się będzie Warren Littlefield - producent wykonawczy głośnego niedawno serialu "Opowieść podręcznej".

Póki co nie znamy szczegółowych planów, dotyczących realizacji serialu. Nie wiadomo czy to dopiero pierwsze ustalenia, czy może realizacja jest już na konkretnym etapie. Tak czy inaczej, nadchodzące miesiące zapowiadają się ciekawie pod względem dobrych produkcji. Fanów elektryzują prace nad produkcją konkurencyjnego Netflixa, który realizuje "Wiedźmina". Oprócz tego, w przyszłości będzie też spin-off "Gry o tron".

RadioZET.pl/slashfilm.com/SA