Zamknij

Richard Gere został ojcem. Hollywoodzki gwiazdor ma 70 lat

Maciej Friedrich
22.04.2020 15:34
Richard Gere został ojcem. Hollywoodzki gwiazdor ma 70 lat
fot. Jakub Kaminski/East News

Richard Gere, jeden z najpopularniejszych gwiazdorów Hollywood został ojcem. 70-letni aktor i jego o 33 lata młodsza żona powitali na świecie drugiego potomka. Oboje małżonkowie wychowują już dzieci z poprzednich związków.

" Pretty Woman" to film, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedna z kultowych komedii romantycznych przyniosła ogromną popularność Julii Roberts. Nie sposób jednak nie docenić kreacji, którą stworzył Richard Gere. Amerykański gwiazdor ma na swoim koncie między innymi statuetkę Złotego Globu za rolę w musicalu "Chicago".

Gere nie może narzekać na brak szczęścia także w życiu osobistym. Dwukrotnie rozwiedziony aktor uchodził przez lata za jednego z największych amantów Hollywood, jednak w odnalazł stabilizację u boku o 33 lata młodszej od niego hiszpańskiej aktywistki Alejandry Silvy. Para pobrała się w 2018 roku, a w lutym 2019 na świat przyszło ich pierwsze wspólne dziecko. Jak informuje hiszpańska prasa, Silva i Gere mogą cieszyć się z kolejnych narodzin.

 Pretty Woman: minęło 30 lat od premiery filmu. Jak obecnie wyglądają aktorzy?

Richard Gere został ojcem. Gwiazdor "Pretty Woman" ma 70 lat

Jak poinformował hiszpański magazyn "HOLA!", Richard Gere i Alejandra Silva powitali na świecie kolejne dziecko. Aktor, mimo słusznego wieku, ma ogromnie cieszyć się z potomka. Przypomnijmy, że Richard ma także syna ze związku z Carey Lowell, także Silva wychowuje dziecko z poprzedniego związku.

Richard i Alejandra zaczęli spotykać się w 2014 roku, połączyła ich pasja do podróży i aktywna pomoc fundacjom charytatywnym. Gere znał obecną żonę o wiele wcześniej, jest bowiem przyjacielem ojca Silvy, który przez kilka lat pełnił funkcję wiceprezesa piłkarskiego klubu Real Madryt.

Przypomnijmy, że także polscy gwiazdorzy zostają ojcami dosyć późno. Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Pretty Woman"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF