Zamknij

Rick Aiello nie żyje. Aktor znany z "Rodziny Soprano" miał 65 lat

28.07.2021 08:32
Znicz - materiał poglądowy
fot. Value Stock Images/East News

Zmarł Rick Aiello - amerykański aktor, który występował w wielu popularnych filmach i serialach, między innymi w "Rodzinie Soprano". Miał 65 lat. Co było przyczyną jego śmierci?

Odszedł Rick Aiello - aktor i syn gwiazdora Danny'ego Aiello. Miał 65 lat. Zmarł w szpitalu w Warwick w stanie Nowy Jork.

Rick Aiello nie żyje - gdzie grał aktor?

Jak podaje Deadline, informację o śmierci Ricka Aiello potwierdziła jego rodzina. Powodem śmierci aktora był rak trzustki. Wielokrotnie występował w filmach u boku swojego ojca - nominowanego do Oscara Danny'ego Aiello. Wspólnie zagrali w takich produkcjach jak "Rób, co należy", "A Brooklyn State of Mind" czy "Noce Harlemu". 

Rick Aiello występował również w wielu popularnych produkcjach telewizyjnych. Widzowie mogą kojarzyć go z takich tytułów jak "Twin Peaks: Ogniu krocz ze mną", "Rodzina Soprano", "Seks w wielkim mieście", oryginalny "Strażnik Teksasu" czy "Prawo i porządek: Zbrodniczy zamiar". Największą popularność zdobył rolą w serialu "Dellaventura".

To trzeci z filmowego rodu Aiello, który odszedł w ciągu kilku ostatnich lat. 12 grudnia 2019 roku zmarł Danny Aiello, który miał 89 lat. Rak trzustki był również przyczyną śmierci starszego brata Ricka Aiello - Danny'ego Aiello III, który był koordynatorem kaskaderów na planie serialu "Wołanie o pomoc". Zmarł w 2010 roku w wieku 53 lat.

Rick Aiello zostawił swoją żonę Arlene ich dzieci Ricky'ego Juniora i Tori oraz brata Jamie'ego, siostrę Stacey i matkę Sandy Aiello.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/Deadline