Zamknij

Znana piosenkarka Rina Sawayama w obsadzie "Johna Wicka 4" u boku Keanu Reevesa. Kogo zagra?

28.05.2021 10:38
Znana piosenkarka Rina Sawayama w obsadzie "Johna Wicka 4" u boku Keanu Reevesa. Kogo zagra?
fot. Rex Features/East News

"John Wick 4" to kolejna odsłona popularnej serii filmów akcji z Keanu Reevesem w roli głównej. Do obsady dołączyła właśnie popularna piosenkarka Rina Sawayama. Co wiemy o jej roli i kiedy premiera filmu "John Wick 4"?

"John Wick 4" z kolejną gwiazdą. Serwis Deadline podał do wiadomości, że u boku Keanu Reevesa wystąpi debiutująca na wielkim ekranie piosenkarka Rina Sawayama. W kogo przyjdzie jej się wcielić?

Zobacz także

"John Wick 4" - Rina Sawayama w obsadzie

Rina Sawayama to japońsko-brytyjska piosenkarka słynąca z takich hitów jak "Sleeping in Waking", "Dance in the Dark" i "STFU!". Angaż do "Johna Wicka 4" zapewni jej debiut w świecie kina i być może otworzy drzwi do aktorskiej kariery. Przypominamy jednak, że Rina Sawayama pojawiła się już na małym ekranie - zagrała w serialu "Turn Up Charlie" u boku innego słynnego aktora, Idrisa Elby.

Na obecną chwilę nie wiemy, w kogo wcieli się Rina Sawayama. W obsadzie filmu, poza wymienionymi wcześniej aktorami, znaleźli się również Ian McShane ("Piraci z Karaibów", "Amerykańscy Bogowie", "Gra o tron"), Laurence Fishburne ("Matrix", "Hannibal") i Lance Reddick ("Fringe: Na granicy światów").

"John Wick 4" - kiedy premiera?

Na stanowisku reżysera powróci Chad Stahelski, który stworzył trzy poprzednie odsłony "Johna Wicka". Zmieni się jednak scenarzysta, bowiem Dereka Kolstada zastąpią Shay Hatten i Michael Finch

Zdjęcia do filmu ruszą latem 2021 roku we Francji, Niemczech i Japonii. Premiera "Johna Wicka 4" została zaplanowana na 27 maja 2022 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com