Zamknij

Robbie Williams z filmową biografią od twórcy "Króla rozrywki"! Kiedy premiera filmu "Better Man"?

24.02.2021 12:00
Robbie Williams z filmową biografią od twórcy "Króla rozrywki"! Kiedy premiera filmu "Better Man"?
fot. Rex Features/East News

Robbie Williams to legenda współczesnej sceny muzycznej. Właśnie ujawniono, że artysta doczeka się filmowej biografii. Co wiemy o filmie "Better Man" i kiedy odbędzie się jego premiera? Przedstawiamy pierwsze szczegóły dotyczące filmowej biografii Robbiego Williamsa.

Robbie Williams to popularny, acz ekscentryczny muzyk. Człowiek o osobowości i życiorysie tak barwnych, że wydaje się być idealnym materiałem na kinową biografię. Dostrzegł to Michael Gracey, reżyser głośnego "Króla rozrywki". Filmowiec nakręci teraz "Better Man" - biografię, jak sam twierdzi, jedyną w swoim rodzaju. Co już wiemy o filmie?

"Better Man" - Robbie Williams z filmową biografią 

Robbie Williams rozpoczął karierę muzyczną w wieku zaledwie 16 lat, kiedy to dołączył do boysbandu Take That. Następnie rozpoczął spektakularną karierę solową - wydał 12 albumów studyjnych, z których aż połowa znalazła się na liście najlepiej sprzedających się albumów wszech czasów. Jeśli zaś chodzi o trasy koncertowe to tempo, w jakim wyprzedają się jego bilety, zapewniło mu miejsce w księdze rekordów Guinnesa.

Zobacz także

Za sprawą swojej prowokacyjnej i niezwykle oryginalnej osobowości, Robbie Williams wzbudza silne emocje wśród społeczeństwa. To, do spółki z jego życiowymi perypetiami, czyni go doskonałym "materiałem" na film biograficzny. Michael Gracey zapewnia, że "Better Man" będzie biografią, jakiej świat jeszcze nie widział. Reżyser nie był zbyt wylewny, zdradził jednak, że film będzie musicalem, w którym gorzka proza życia mieszać się będzie z bajkowym światem fantazji.

"Better Man" - kiedy premiera biografii Robbiego Williamsa?

Na obecną chwilę nie ujawniono przewidywanej daty premiery filmu "Better Man". Wiemy jedynie, że zdjęcia do biografii Robbiego Williamsa mają ruszyć latem 2021 roku.