Zamknij

Biedroń w SNL Polska! Wyjął bombkę z Kaczyńskim głaszczącym kota!

Redakcja
24.12.2017 09:48
Biedroń w SNL Polska! Wyjął bombkę z Kaczyńskim głaszczącym kota!
fot. SNL Polska/ YouTube

Robert Biedroń pojawił się w najnowszym odcinku SNL Polska, nadawanym przez platformę Showmax. Jak zaprezentował się w rozrywkowej roli?

– Zauważyłem, że coś się nie zgadza. Na widowni widzę kobiety. Cytując pasek z TVP Info: czy wy nie powinnyście siedzieć w domu i przygotowywać święta dla nas, mężczyzn? – zapytał widowni prezydent Słupska. Politycznych aluzji – jak można było się zresztą spodziewać – nie brakowało.

Dostało się m.in. ministrowi Szyszce. – Szyszko wszystkie powycinał. Została nam jedna – stwierdził Biedroń podczas ubierania choinki.

Pierwsza bombka ozdobiona była podobizną Jarosława Kaczyńskiego tulącego kota.

„Druga bombka – wydmuszka. Prezydent Andrzej Duda" – kontynuował prezydent Słupska. Na sam koniec wyciągnął czubek na choinkę, na którym widniało zdjęcie Antoniego Macierewicza.

Odcinek z udziałem Rooberta Biedronia był ostatnim, który można obejrzeć za darmo w serwisie YouTube i na stronie Showmax. Kolejne odcinki kultowego programu satyrycznego dostępne będą wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Najlepsze skecze będą dostępne będą zawsze na oficjalnym kanale YouTube „SNL Polska".

Warto przypomnieć, że w stałej obsadzie polskiej edycji znaleźli się: Laura Breszka, Mateusz Grydlik, Monika Babula, Karolina Piechota, Sebastian Stankiewicz, Helena Ganjalyan, Michał Zieliński, Magda Smalara, Michał Meyer, Szymon Mysłakowski i Kamil Pruban. Program – oprócz Roberta Biedronia – prowadzili już Piotr Adamczyk, Michał Piróg, Jakub Gierszał.

RadioZET.pl/SI