Zamknij

Robert Górski został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka. „Panie prezesie, melduję wykonanie zadania”

Redakcja
15.02.2019 10:55
Robert Górski został ojcem. Znamy płeć i imię dziecka. „Panie prezesie, melduję wykonanie zadania”
fot. Justyna ROJEK/East News

Robert Górski znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju i serialu satyrycznego „Ucho Prezesa” został ojcem. Szczęśliwą nowiną podzieliła się partnerka kabareciarza. Nawiązała przy tym do słynnych słów Lecha Kaczyńskiego.

Robert Górski to jeden z najpopularniejszych polskich kabareciarzy, założyciel i lider Kabaretu Moralnego Niepokoju. Grupa powstała jako inicjatywa studencka, zyskała jednak ogromną popularność i obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kabaretów w kraju. W latach 2003-2006 występował w telewizji cyklicznie w programach „Tygodnik Moralnego Niepokoju”.

Górski doskonale odnalazł się w środowisku telewizyjnym i współpracował z kilkoma stacjami telewizyjnymi. Prowadził między innymi „Kabaretowy klub Dwójki”, „Dzięki Bogu już weekend”, był gościem „Szkła kontaktowego” oraz występował w „Spadkobiercach”. W 2017 pojawił się stworzony przez niego serial satyryczny „Ucho Prezesa”, który opowiada o prezesie partii rządzącej i jego najbliższym otoczeniu.

Prywatnie kabareciarz związany jest z dziennikarką Moniką Sobień. To właśnie ona poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Górski został szczęśliwym ojcem.

CIĄŻA I PORÓD: Dowiedz się więcej na zdrowie.radiozet.pl

Monika Sobień i Robert Górski zostali rodzicami
fot. Instagram:@monikasobien

Robert Górski został ojcem

Na Instagramie Moniki Sobień pojawiło się zdjęcie maleństwa, które dziennikarka podpisała „Panie prezesie, melduję wykonanie zadania. Malina Górska”. Zdradziła tym samym nie tylko płeć dziecka, ale również imię. Dodatkowe nawiązanie do „Ucha Prezesa” oraz pamiętnych słów Lecha Kaczyńskiego bardzo spodobało się internautom. Córka Górskiego przyszła na świat w szpitalu św. Zofii w Warszawie.

– Mama Monika czuje się dobrze. Robert się cieszy z dziecka, ale jednocześnie niepokoi, że znowu powiedzą, że ociepla wizerunek Prezesa – poinformowała dziennikarzy „Faktu” menadżerka Roberta, Wioletta Staszczyk.

Gwiazdor Kabaretu Moralnego Niepokoju ma już 13-letniego syna Antoniego, owoc jego związku z graficzką Katarzyną Osipowicz.

ZOBACZ TEŻ: Olga Kalicka zdradziła szczegóły porodu

Robert Górski został ojcem
fot. Instagram:@monikasobien

RadioZET.pl/fakt.pl/MF