Zamknij

Janowski nie będzie prowadził już „Jaka to melodia?"?

Redakcja
12.06.2017 12:03
Janowski nie będzie prowadził już „Jaka to melodia?"?
fot. ons.pl

Robert Janowski rozstał się z programem „Jaka to melodia?". W mediach pojawiły się takie plotki! Dziennikarz i muzyk nie zgodził się na stawiane przez Telewizję Polską nowe warunki współpracy i zmienioną formułę teleturnieju.

Jak donosi magazyn „Flesz", Janowski nie będzie już gospodarzem kultowego muzycznego show w Jedynce. Dlaczego? Według informacji kolorowego magazynu, Telewizja Polska odkupiła licencję, na której produkowany był teleturniej, od właściciela amerykańskiego formatu „Name That Tune" i jak się okazało, zamierza wprowadzić do formatu nowości, których gospodarz nie jest w stanie zaakceptować.

Janowski musiałby bowiem zostać pracownikiem Telewizji Polskiej (do tej pory był zatrudniony przez firmę Media Corporation, producenta programu) i promować swoim nazwiskiem inne projekty Telewizji Polskiej.

– Robert został zaproszony na rozmowy do telewizji. Usłyszał, że program będzie kontynuowany w zmienionej formule. Podobno pojawił się np. pomysł, żeby do repertuaru, obok rozrywkowych przebojów, wprowadzić także piosenki patriotyczne. Robert jest przekonany, że fani nie zaakceptowaliby programu w nowej formule. Po długim namyśle doszedł do wniosku, że musi odejść. To była niełatwa decyzja, bo przecież w tym roku miał świętować 20-lecie „Jaka to melodia?" – zdradził informator „Flesza".

RadioZET.pl/SI