Zamknij

Robert Janowski szczerze o uciekinierce z „Jaka to melodia?"

Redakcja
03.01.2018 21:03
Robert Janowski szczerze o uciekinierce z „Jaka to melodia?"
fot. TVP

Kinga Jurzec wzięła udział w noworocznym odcinku popularnego teleturnieju muzycznego „Jaka to melodia?”. Niestety nie poradziła sobie z pytaniem w trzeciej rundzie. Po udzieleniu błędnej odpowiedzi wybiegła ze studia. Jej zachowanie skomentował Robert Janowski.

O tym niecodziennym incydencie w „Jaka to melodia?" od kilku dni mówi cała Polska. O zwycięstwo w specjalnym odcinku programu rywalizowały dwie panie: Kinga i Paulina. Zawodniczki w ostatnim pytaniu miały odgadnąć tytułową piosenkę z debiutanckiego albumu Andrzeja Dąbrowskiego. Niestety Kinga udzieliła złej odpowiedzi i przegrała. Jakie było zaskoczenie widowni w studiu, telewidzów i ekipy programu, gdy zdenerwowana uczestniczka wybiegła z programu. Wideo z niefortunnym występem szybko rozprzestrzeniło się po sieci, a sprawę skomentował sam prowadzący teleturniej Robert Janowski.

Zobacz także

– To było przede wszystkim wielkie zaskoczenie, bo nikt się tego nie spodziewał. Nigdy wcześniej taka sytuacja się nie zdarzyła. Próbowałem ją pocieszyć, ale to się działo tak szybko, że nie udało mi się zatrzymać Kingi. Nie wróciła już do studia, jej stan na to nie pozwalał. Ostatecznie zajęła drugie miejsce i może być z siebie dumna – przyznał Robert Janowski serwisowi Party.pl.

Sama Kinga Jurzec postanowiła skomentować zainteresowanie wokół swojej osoby na Facebooku. – Miałam gorączkę wtedy i byłam na antybiotyku niestety – napisała uczestniczka programu.

RadioZET.pl/SI