Zamknij

Robert i Anna Lewandowscy w serialu „Ucho Prezesa”

Redakcja
10.05.2018 14:10
Robert i Anna Lewandowscy są bohaterami 8. odcinka trzeciego sezonu serialu „Ucho Prezesa”
fot. YouTube

Robert i Anna Lewandowscy są bohaterami 8. odcinka trzeciego sezonu serialu „Ucho Prezesa”.

Robert i Anna Lewandowscy w serialu „Ucho Prezesa”

Co to jest za odcinek! W rolę polskiego piłkarza wciela się aktor Krzysztof Wieszczek, a jego żony Agnieszka Więdłocha. Oprócz nich w 8. odcinku 3. sezonu serialu stworzonego przez Roberta Górskiego z Kabaretu Moralnego Niepokoju możemy oglądać całą plejadę polskich gwiazd murawy, łącznie z trenerem naszej reprezentacji – Adamem Nawałką.

Jednak „Ucho Prezesa” nie byłoby tym słynnym „Uchem”, gdyby w serialu zabrakło politycznych wątków. Polscy piłkarze spotykają się więc z samym prezydentem Andrzejem Dudą (Paweł Koślik) i pierwszą damą (Anna Smołowik), którzy przed zbliżającym się mundialem bardzo chcą ocieplić swój wizerunek.

– Robert, oni chcą sobie przy tobie ocieplić wizerunek. Sobie ocieplą, tobie wychłodzą – mówi w pewnym momencie bez ogródek Anna Lewandowska, choć chwilę wcześniej sama flirtowała z głową państwa.

8. odcinek 3. sezonu serialu „Ucho Prezesa” jest już dostępny online.  Premiera na YouTube w czwartek 10 kwietnia, odcinek z Anną i Robertem Lewandowskim od tygodnia jest już także dostępny na Showmax. Zobaczycie go także poniżej.

RadioZET.pl/sI