Zamknij

"Rocketman" znika z HBO GO. To ostatnia szansa, żeby zobaczyć film o Eltonie Johnie

11.01.2021 12:07
Rocketman
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Rocketman" to kolejna hitowa produkcja, która niebawem zniknie z HBO GO. Ten film jest poświęcony Eltonowi Johnowi i ukazuje życie muzyka od najmłodszych lat i jego długą drogę do osiągnięcia życiowej równowagi. Do kiedy będzie można go oglądać na platformie? Zdradzamy poniżej.

HBO GO pozbywa się kolejnego hitu. Tym razem to "Rocketman", czyli film z 2019 roku, opowiadający o życiu Eltona Johna. Produkcja niedługo zniknie z platformy HBO GO. Podpowiadamy, jak długo będzie można ją jeszcze zobaczyć.

Zobacz także: "Malcolm & Marie" - zwiastun nowego filmu Netflixa z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem 

"Rocketman" znika z HBO GO. To ostatnia szansa, żeby zobaczyć film o Eltonie Johnie

"Rocketman" to opowieść o tym, jak Reginald Kenneth Dwight odkrywa swoją drogę do bycia Eltonem Johnem. W legendarnego muzyka wciela się Taron Egeron, a film wyreżyserował Dexter Fletcher ("Gwiezdny pył" czy "Tristian i Izolda"). 

W filmie możemy zobaczyć historię życia Eltona Johna. Od najmłodszych lat po współpracę z autorem tekstów, Berniem Taupinem. W "Rocketmanie" nie pominięto również smutniejszych wątków, ukazujących zmaganie muzyka z uzależnieniem czy jego zagubienie. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

W produkcji wystąpili: Taron Egeron, Jamie Bell, Richard Madden czy Bryce Dallas Howard.

"Rocketman": do kiedy na HBO GO?

Film "Rocketman" będzie dostępny na platformie HBO GO tylko do 15 stycznia 2021 roku. To ostatni dzwonek, żeby zobaczyć produkcje.

Zobacz także: Anne Hathaway dokonała napadu podczas pandemii. Zwiastun filmu „Locked Down”

RadioZET.pl/HBO Polska