Zamknij

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w spocie Szlachetnej Paczki, który podbija sieć

Redakcja
20.12.2017 10:28
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w spocie Szlachetnej Paczki, który podbija sieć

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali twarzami tegoroczne Szlachetnej Paczki. Wraz z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami, zagrali w zabawnym spocie promującym kampanię.

Szlachetna Paczka to charytatywna inicjatywa, która już od wielu lat w okresie Bożego Narodzenia wspiera tych najbardziej potrzebujących. Każdy, kto ma ochotę w niej wziąć udział, może stać się wolontariuszem i zorganizować zbiórkę na wybraną osobę potrzebującą. Można też po prostu przekazać środki na prezenty. Właśnie w sieci pojawił się film promujący akcję i zachęcający do zrobienia wpłaty na konto Szlachetnej Paczki. W kampanii "Za dobre rzeczy się płaci" udział wzięli Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Widzimy ich siedzących w drogiej restauracji. Dostają właśnie zamówione przez siebie dania i są zaszokowani ich ceną.

"Pan żartuje? Tyle pieniędzy za takie coś? - pyta Majdan. "Dwa ziemniaczki, kawałek mięsa?" - dopytuje Rozenek. Odpowiada im kelner, w którego wciela się także Radosław Majdan.

Poza Rozenek i Majdanem w materiale pojawiają się m.in. pisarka Katarzyna Bonda, mistrzyni Europy w drifcie - Karolina Pilarczyk, Matteo Brunetti - finalista programu MasterChef, czy youtuberzy: Magic of Y, Cyber Marian i Wojtek Szumański. Oto cały spot, którego ideą jest oczywiście przekonanie wszystkich, że warto pomagać innym - choćby przez udział w Szlachetnej Paczce.

RadioZET.pl/SA