Zamknij

„Rodzina Addamsów 2” – zapowiedź i data premiery sequela upiornej animacji [WIDEO]

09.10.2020 11:26
„Rodzina Addamsów 2” – zapowiedź i data premiery sequela upiornej animacji [WIDEO]
fot. materiały prasowe Forum Film Polska

„Rodzina Addamsów” to familia z długimi tradycjami. Perypetie słynnej szalonej rodzinki pojawiały się już w gazetach, telewizji, kinie, w wersji aktorskiej, czy animowanej. Teraz wytwórnia MGM podzieliła się zwiastunem sequela animowanego hitu. Kiedy „Rodzina Addamsów 2” trafi do kin? Kto dołączył do gwiazdorskiej obsady? Sprawdźiliśmy

„Rodzina Addamsów” powstała w głowie Charlesa Samuela Addamsa w 1938 roku, jako komiks, wydawany w magazynie The New Yorker. Od tego czasu przygody Mortici i Gomeza Addamsów oraz ich rozbrykanych dzieci, zawitałdo niemal każdego medium – od kina, przez telewizję, gry wideo, czy nawet musical sceniczny.

W 2019 roku pojawił się film animowany, opowiadający historię przeprowadzki familii do Ameryki od samego początku. Obraz spodobał się widzom i zarobił na świecie ponad 203 mln dolarów. Nic dziwnego, że wytwórnia zdecydowała się na stworzenie 2. części. Nawet jeśli oficjalny plakat głosi:

„Sequel. Jak oryginalnie.”

„Rodzina Addamsów 2” – zwiastun

W sieci pojawił się też nowy zwiastun sequela, zapowiadający kolejną odsłonę szalonej zabawy dla całej rodziny. Materiał prezentuje się następująco: 

„Rodzina Addamsów 2” – obsada i ekipa

W 2. części animowanej „Rodziny Addamsów” po raz kolejny usłyszymy gwiazdy „jedynki”, czyli: Charlize Theron (Morticia), Oscara Isaaca (Gomez), Chloë Grace Moretz (Wednesday), Nicka Krolla (Fester), Bette Midler (Babcia) oraz Snoop Dogga (jako Kuzyna Cosia).

Do obsady ma dołączyć także Bill Hader w roli nowego bohatera, Cyrusa. Co niezwykle ciekawe – twórcy zdecydowali się także na zmianę w castingu postaci Pugsleya. Finn Wolfhard, znany ze „Stranger Things” i filmów z serii „To, został zastąpiony Javonem Waltonem, gdyż jego głos… uznano za zbyt dorosły.

Reżyserem filmu, ponownie, został Greg Tiernan. 

„Rodzina Addamsów 2” – kiedy premiera? 

Amerykańska premiera filmu zapowiedziana jest na 8 października 2021 roku. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że film pojawi się na ekranach polskich kin w podobnym terminie.

Czytaj także: „Jurassic World: Dominion” – jest plakat i nowa data premiery kontynuacji "Parku Jurajskiego"