Zamknij

„Rodzinka rządzi” – kontynuacja hitu „Dzieciak rządzi” pojawi się w kinach już 1 października

„Rodzinka rządzi” – kontynuacja hitu „Dzieciak rządzi” pojawi się w kinach już 1 października
fot. ---

„Rodzinka rządzi” to kontynuacja nominowanej do Oscara® przebojowej, animowanej komedii „Dzieciak rządzi” ze studia DreamWorks Animation. Jak potoczyły się losy braci Templeton i czy czekają ich kolejne przygody? Czytajcie dalej!

Tim i jego brat Ted stali się dorosłymi, którzy oddalili się od siebie. Tim jest mężem i ojcem oddanym życiu rodzinnemu, a Ted jest skupionym na karierze prezesem funduszu inwestycyjnego. Wszystko wskazuje na to, że mimo łączących ich więzi rodzinnych, nie mają już ze sobą wiele wspólnego.

zdjęcie 14
fot.

Sytuacja zmienia się za sprawą drugiego dziecka Tima – Tiny. To zdawałoby się niewinne niemowlę, w rzeczywistości jest tajną agentką BabyCorp z misją odkrycia mrocznych sekretów szkoły jej starszej siostry – Tabithy, a wszystkie zebrane tropy wskazują na szemrane plany tajemniczego założyciela szkoły, dr. Erwina Armstronga. To właśnie za sprawą Tiny i jej misji, bracia Templeton zjednoczą się w nieoczekiwany sposób i odkryją, co naprawdę w ich życiu ma znaczenie. Zobaczcie zwiastun filmu.

Reżyserem filmu jest Tom McGrath, twórca poprzedniej części, odpowiedzialny także m.in. za serię „Madagaskar”, a producentem jest Jeff Hermann, działający przy filmie „Kung Fu Panda 3”. Scenariusz został napisany przez Michaela Mccullersa na podstawie książeczek autorstwa Marli Frazee , a za muzykę odpowiada Hans Zimmer oraz Steve Mazarro.

W oryginalnej wersji językowej wystąpią: Alec Baldwin (Ted) i James Marsden (Tim), Lisa Kudrow (mama), Jimmy Kimmel (tata), Eva Longoria (Carol), Amy Sedaris (Tina), Ariana Greenblatt (Tabitha) oraz Jeff Goldblum (doktor Erwin Armstrong).

Film do zobaczenia w polskich kinach już 1 października.