Zamknij

Rolnik szuka żony: Anna Bardowska skrytykowana przez internautki. Chodzi o jej dziecko

Maciej Friedrich
19.12.2019 15:13
Rolnik szuka żony: Anna Bardowska skrytykowana przez internautki. Chodzi o jej dziecko
fot. Instagram:@ania.bardowska

Ana i Grzgorz Bardowscy to jedna z par, która odnalazła miłość w programie "Rolnik szuka żony". Ania niedawno została mamą i chętnie dzieli się radością w mediach społecznościowych. Na jednym ze zdjęć internautki dopatrzyły się szczegółu, na który postanowiły zwrócić uwagę Bardowskiej.

"Rolnik szuka żony" w założeniu miał pomóc rolnikom i ich kandydatkom w znalezieniu prawdziwej miłości. Nie zawsze się to udaje, czasem uczestnicy wiążą się z osobami spoza programu (tak było między innymi w przypadku rolnika Seweryna).

Jedną z par, która pokazała, że miłość w "Rolniku" jest możliwa, są Anna i Grzegorz Bardowscy. Para poznała się w programie, pokochała i wzięła ślub, a w listopadzie przyszło na świat ich drugie dziecko. Ania cieszy się macierzyństwem i chętnie dzieli zdjęciami z prywatnego życia na Instagamie. Jedno z ostatnich wzbudziło niepokój fanów. 

Rolnik szuka żony: Anna Bardowska skrytykowana przez internautki? 

W środę 18 listopada na profilu Anny Bardowskiej na Instagramie pojawiło się kolejne zdjęcie uczestniczki "Rolnik szuka żony"  z dzieckiem. 

I jak tu odmówić wspólnej zabawy, kiedy w grę wchodzą ulubione klocki matki z dzieciństwa? - napisała pod fotografią Bardowska. 

Części fanek Ani nie zwróciła jednak uwagi na klocki, ale na pewien szczegół, który wzbudził ich niepokój. Chodzi o postawę synka Badrowskiej. 

- Zwróć uwagę na to, jak siada Twój synek. Mam trzyletniego synka i wiem, że dziecko podczas zabawy może bezwiednie układać nóżki w literkę "W". Nie służy to jednak prawidłowemu rozwojowi, a nie każdy pediatria czy ortopeda uczula.

Aniu, nie pozwalaj tak siadać synkowi, szkodzi na nóżki - czytamy w komentarzach. 

W odpowiedzi na komentarze Anna oznajmiła, że ma świadomość problemu i stara się ćwiczyć z synkiem. 

Wiem o tym i ćwiczymy to od samego początku... Ale mimo wszystko nadal się zdarzają takie sytuacje. Sporadycznie, ale się zdarzają - napisała.

Trzeba przyznać, że tak troskliwe fanki to skarb. 

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF