Zamknij

Rolnik szuka żony 4: odcinek pilotażowy - uczestnicy

Redakcja
12.04.2017 11:36
Rolnik szuka żony 4
fot. screen

"Rolnik szuka żony" 4: oto uczestnicy nowej edycji. To ich zobaczymy w pilotażowym odcinku serii, którego emisja w TVP1 już w niedzielę wielkanocną - 16.04.

Pilotażowy odcinek programu "Rolnik szuka żony" 4 już 16.04. o 21. na antenie TVP1, a już teraz poznaliśmy dziesięć osób - ośmiu mężczyzn i dwie kobiety - które zaprezentowane zostaną w "pilocie". Kim są uczestnicy?

"Odważni, zaradni i romantyczni. Mają pracę, która daje im wolność. Marzą o miłości na całe życie" - głosi zapowiedź, którą TVP1 właśnie opublikowało w sieci. Jeszcze nie znamy ich imion, ale już możemy się czegoś o nich dowiedzieć - i zobaczyć, jak wyglądają. W nadchodzącym odcinku pokażą widzom swoje gospodarstwa, opowiedzą o sobie i przedstawią swoją pracę. Oto niektórzy z nich:

1
2
3
3
3

Tradycyjnie już po odcinku pilotażowym będzie kolejny etap, czyli zgłoszenia zainteresowanych walką o względy zaprezentowanych wcześniej osób. Z dziesiątki, którą zobaczymy w "pilocie", do dalszej części programu ostatecznie przejdzie piątka uczestników, których perypetie oglądać będziemy w TV już jesienią.

Będziecie oglądać program "Rolnik szuka żony" 4?

RadioZET.pl/SA