Zamknij

Rolnik szuka żony: dlaczego Adrian wybrał Ilonę zamiast Agaty? Rolnik wyznał prawdę

Judyta Wanicka
10.12.2019 14:36
Rolnik szuka żony: Adrian i Ilona
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Adrian Berkowicz z „Rolnik szuka żony 6” wyjaśnił fanom, dlaczego związał się z Iloną. Rolnik zdradził, jak naprawdę wyglądała ostatnia rozmowa z Iloną w programie. Czy rzeczywiście to Ilona wzięła sprawy w swoje ręce i nakłoniła Adriana do związku? 

„Rolnik szuka żony 6” zakończył się szczęśliwie dla dwóch par: Anny i Jakuba oraz Ilony i Adriana. Jak potoczą się ich losy po programie, czas pokaże. Tymczasem nie cichną spekulacje widzów na temat związku Ilony i Adriana. Część z nich wciąż nie może pojąć, dlaczego Adrian związał się z Iloną, skoro zauroczyła go Agata. Rolnik wyjątkowo nie lubił uzewnętrzniać swoich przemyśleń na temat kandydatek, dlatego do końca nie było wiadomo, na którą się zdecyduje. Gdy ostatecznie wybrał Ilonę, gros fanów nie kryło zaskoczenia. W końcu to Agata na początku wpadła mu w oko. Jedna z fanek wywołała temat na Facebooku i sprowokowała Adriana do wyjaśniania paru kwestii. 

Rolnik szuka żony: Łukasz zdradził, dlaczego rozstał się z Agatą

Rolnik szuka żony 6: Adrian wyjaśnia, dlaczego wybrał Ilonę

Adrian Berkowicz z „Rolnik szuka żony 6” natychmiast zareagował na komentarz jednej z internautek, która pogratulowała Ilonie zdobycia Adriana. Internautka zasugerowała, że piękna blondynka przejęła inicjatywę podczas ostatniej rozmowy z Adrianem, dzięki czemu brawurowo „sprzątnęła” go sprzed nosa pozostałym kandydatkom, w tym Agacie. 

Cudownie, że wtedy kiedy trzeba było, wzięłaś sprawy w swoje ręce. Byliście sobie przeznaczeni – napisała do Ilony fanka.

Wydaje mi się, że należy zrobić sprostowanie tej sytuacji, gdyż cały czas krążą nieprawdziwe informacje i domysły – włączył się nagle Adrian. Po pierwsze to ja wyciągnąłem Ilonę na tę rozmowę, na której nic oprócz siedzenia obok siebie i rozmowy u mnie przed domem (dokładnie na schodach) nie było. Rozmawialiśmy na pewno 30 min i nie było w tym żadnej ingerencji ze strony Ilony w decyzję, którą chciałem podjąć – zapewnił rolnik.

Adrian zdradził, że Ilona jak nikt inny potrafiła udzielić mu wsparcia w trudnych chwilach. W dodatku ujęła go charakterem oraz oszałamiającą urodą. To wszystko sprawiło, że rolnik właśnie z nią zdecydował się zbudować związek. 

Jeżeli na tamten czas ktoś, wtedy prawie obcy, dodaje ci otuchy słowem, nie faworyzując nikogo, tym bardziej, gdy cię ta osoba ciekawi i jest atrakcyjną z wyglądu i charakteru, otrzymujemy wtedy piękny i silny fundament, aby rozpocząć budowanie czegoś trwałego, w tym wypadku szczęśliwego związku, który z każdym dniem jest coraz piękniejszy – wyjaśnił Adrian.

Adrian i Ilona po programie są nierozłączni. Często zamieszczają wspólne zdjęcia na Instagramie i bez ogródek wyznają sobie miłość.

Zagłosuj

Która z kandydatek bardziej pasuje do Adriana:

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw