Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Ania i Kuba się rozstali? Smutne doniesienia internautów

Judyta Wanicka
26.11.2019 13:50
Rolnik szuka żony
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Anna i Jakub z „Rolnik szuka żony 6” nie są już razem – donoszą widzowie. W programie oboje wyraźnie mieli się ku sobie i nic nie wskazywało na to, że ich relacja wkrótce się zakończy. Internauci informują, że Ania i Kuba z „Rolnik szuka żony” rozstali się po programie.

Kolejne rozstanie pary z „Rolnik szuka żony 6”. Po tym, jak ujawniono zaskakującą historię Marty i Sławomira, w sieci pojawiły się smutne doniesienia na temat Anny i Jakuba. Internauci z otoczenia pary informują, że Ania i Kuba z „Rolnik szuka żony 6” rozstali się po programie. Brzmi to nieprawdopodobnie, ponieważ uczestnicy sprawiali wrażenie świetnie dobranej pary. W ostatnim odcinku Jakub zapewniał, że nie ma szans, by związek z Anią rozpadł się tuż po programie. Wiem na pewno, że jak się spotkamy za pół roku, to my będziemy razem. Mogę się założyć, o co chcecie – mówił. Wygląda na to, że rolnik srogo się przeliczył.

Rolnik szuka żony 6: Ania i Kuba nie są już razem?

W przyszłą niedzielę odbędzie się finał „Rolnik szuka żony 6”. Ania i Kuba wystąpią w nim jako para. Tymczasem widzowie donoszą, że sympatyczna dwójka z programu nie jest już razem. Pod zdjęciem Marty Manowskiej z Jakubem jedna z internautek informuje, że relacja Ani i Jakuba nie przetrwała próby czasu.

Szkoda, że Ania i Kuba nie są już razem, ale to życie niestety – czytamy na Instagramie.

Czemu nie są razem? – dopytują fani.

Czemu? Bo życie pisze różne scenariusze, a kto jest inteligenty ten wie, że do tanga trzeba dwojga... – odpowiedziała informatorka, powołując się na sprawdzone źródło.

Informacje o rozstaniu Ani i Kuby przewijają się również w grupie fanowskiej programu. Osoby z otoczenia rolnika nie tylko potwierdzają, że Jakub nie jest już z Anią, ale także donoszą, że spodziewa się dziecka z inną kobietą. Niejaka panią weterynarz – dodają.

Rolnik szuka żony 6: kim jest Ania, wybranka Kuby?

Ania z 6. edycji „Rolnik szuka żony” jest pracującą mamą z Wielkopolski. W opisie na oficjalnym profilu „Rolnik szuka żony” na Instagramie przedstawiono ją jako doświadczoną życiowo, mądrą kobietę, która pragnie stworzyć dom i rodzinę.
Anna - Dumna mama z Wielkopolski i nieustraszona pracownica budżetówki. Te dwa zajęcia pozostawiają jej niewiele czasu dla siebie. Te nieliczne chwile spędza ćwicząc na siłowni lub jeżdżąc na rowerze. Choć przeżyła już kilka sercowych rozczarowań, wciąż wierzy, że w jej życiu pojawi się czuły, odpowiedzialny mężczyzna, dobrze traktujący rodzinę i przyjaciół. Ktoś, kto zapewni pełen miłości dom dla niej i dla syna, a od czasu do czasu zabierze ją na randkę – niespodziankę – czytamy o Ani na Instagramie.

Kuba za sprawa Ani otworzył się na świat. Przełamał lęk wysokości oraz pierwszy raz od lat wsiadł na rower. Ania również czuła się dobrze w towarzystwie Jakuba, choć niektórzy widzowie twierdzili, że nie potrafi się przed nim otworzyć. Być może to przyczyniło się do zakończenia związku rolnika z Anią.

RadioZET.pl/jw