Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Awantura Marleny i Seweryna. Oficjalne oświadczenie TVP

Maciej Friedrich
20.11.2019 09:50
Rolnik szuka żony 6: Awantura Marleny i Seweryna. Oficjalne oświadczenie TVP
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Nie cichną komentarze po potężnej awanturze w 6. sezonie „Rolnik szuka żony”. Dwójka najbardziej kontrowersyjnych uczestników, Marlena i Seweryn, powiedzieli sobie wiele gorzkich słów, nie zabrakło obelg. Do sytuacji zdecydowała odnieść się produkcja programu.

Rolnik szuka żony” to prawdziwy hit Telewizji Polskiej. Randkowy program, w którym rolnicy i ich kandydatki przeżywają uczuciowe rozterki, zyskał ogromne zainteresowanie widzów. Między parami układało się różnie, część z nich rozstała się tak jak Sławek i Marta. Części stworzyła prawdziwe rodziny, czego przykładem jest drugie dziecko Anny i Grzegorza Bardowskich.

Żadna para nie wywołała jednak takich kontrowersji jak Marlena i Seweryn. Para, która wydawała się pewna swoich uczuć, nie zyskała sympatii widzów. Zarzucono jej złamanie regulaminu, a awantura, w jaką wdali się w programie, odbiła się szerokim echem. Na komentarz zdecydowała się produkcja „Rolnika”.

 Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn wyrzuceni z programu? Jest komentarz TVP

Rolnik szuka żony 6: TVP komentuje awanturę Marleny i Seweryna

Kłótnia między Marleną a Sewerynem była bardzo ostra. 22-latka zarzuciła rolnikowi przesadzanie z alkoholem i manipulację uczuciami. Ten nie był jej dłużny. Miały paść bardzo mocne słowa. Marlena stwierdziła, że „miała dużo dupków w życiu, ale takiego ch**a jeszcze nie”. Z kolei Seweryn miał odpowiedzieć, że on „też nie miał nigdy takiej k***y”.

Do tych ostrych słów odnieśli się producenci „Rolnik szuka żony” w oświadczeniu opublikowanym na Facebooku.

Kochani! Nie da się ukryć, że niedzielny odcinek wzbudził sporo emocji. Wiedzeni kronikarską uczciwością chcieliśmy jednak zaznaczyć, że w rozmowie z Marleną Seweryn, wbrew temu, co mogliście przeczytać, nie użył powszechnie znanego słowa na „k” – czytamy.

Stanowisko TVP nie przekonało wszystkich fanów programu.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF