Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Adrian i Ilona są razem po programie. Para pokazała zdjęcia

Maciej Friedrich
18.11.2019 14:56
Rolnik szuka żony 6: Adrian i Ilona są razem po programie. Para pokazała zdjęcia
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Adrian był bez wątpienia jednym z najbardziej tajemniczych uczestników 6. edycji „Rolnik szuka żony”. W finale zdecydował się na rozwijanie znajomości z Iloną. Uczestniczka opublikowała w sieci zdjęcia, na których wyraźnie widać, że parze dobrze się układa.

6. edycja „Rolnik szuka żony” nie wszystkim uczestnikom przyniosła wyczekiwaną miłość. Najlepszym przykładem są Marlena i Seweryn, którzy mieli się ku sobie, a relację zakończyli awanturą i wyzwiskami.

Okazuje się, że o wiele lepiej ułożyło się między Iloną a Adrianem, uczestnikami uważanymi za tajemniczych i niezdecydowanych. Szczególnie Adrian nie dawał po sobie poznać, że do którejś z kandydatek czuje coś więcej. Ostatecznie zdecydował się kontynuować relację z Iloną. Jak można zauważyć na zdjęciach na Instagramie kobiety, układa im się świetnie.

Rolnik szuka żony 6: Ilona i Adrian na wspólnych zdjęciach. Zakochali się?

Niewiele osób spodziewało się, że między Iloną a Adrianem rzeczywiście zaiskrzy. Tymczasem na Instagramie uczestniczki pojawiło się zdjęcie, na którym para namiętnie się całuje. Na profilu nie brakuje innych zdjęć, na których para pozuje razem. Pojawiły się pod nim liczne komentarze internautów, którzy kibicują ich związkowi.

Ślicznie. Najlepiej pasujesz do Adriana. Trzymam kciuki za Was.

Piękne i naturalna. Gratulacje jedna z nielicznych, która szuka miłości w tym programie, a nie idzie po to, by się pokazać od razu było widać twoja skromność. Dużo miłości.

No i elegancko! Od początku czułem, że tak będzie. Pozdrawiam z niedalekiej Świdnicy – czytamy.

 Rolnik szuka żony: Anna Bardowska urodziła. Pokazała zdjęcie i zdradziła imię dziecka

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF