Zamknij

„Rolnik szuka żony” sezon 6: Kim są uczestnicy? Poznaliśmy sylwetki rolników

Maciej Friedrich
23.04.2019 11:56
„Rolnik szuka żony” sezon 6: Kim są uczestnicy? Poznaliśmy sylwetki rolników
fot. facebook.com/rolnikszukazony

W wielkanocny poniedziałek poznaliśmy uczestników 6. edycji „Rolnik szuka żony”. Wśród poszukujących miłości rolników znalazł się najmłodszy w historii programu uczestnik. Niektórzy panowie mają jasno sprecyzowane preferencje dotyczące wymarzonej partnerki.

„Rolnik szuka żony” to reality show emitowane na antenie TVP od maja 2014 roku. Program zyskał ogromną popularność widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili miłosne perypetie ulubionych uczestników. W tym roku obejrzymy już 6. edycję formatu prowadzonego przez Martę Manowską. Emisja planowana jest na jesień. Telewizja Polska postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i przedstawiła sylwetki rolników, którzy tym razem poszukają żon. Jak zwykle postawiono na różnorodność.

„Rolnik szuka żony” 6. edycja: sylwetki uczestników

Poniżej prezentujemy sylwetki rolników z 6. edycji „Rolnik szuka żony”.

1. Adrian, 28 lat

Adrian pochodzi z Małopolski, z wykształcenia jest geodetą, a rolnictwo to jego świadomy wybór. Jego pasją jest fotografia i taniec. Określa siebie jako romantyka czekającego na tę jedyną. Marzy o ślubie, oczekuje więc kobiety bez skomplikowanej przeszłości. Jego wybranka może liczyć na romantyczne kolacje, wypady do teatru i poczucie humoru.

2. Jakub, 42 lata

Jakub jest właścicielem 250-hektarowego gospodarstwa, którym zajmuje się wraz z ojcem, burmistrzem jednego z wielkopolskich miast. Jest osobą otwartą, lubiącą spotkania ze znajomymi, spacery i górskie wyprawy. Choć przyznał, że zwraca uwagę na urodę, najważniejsza jest dla niego „dobra aura” wokół kobiety. Nie ma problemów z dziećmi z byłych związków czy rozwodami. Chciałby, aby jego wybranka dzieliła jego pasję do podróży.

3. Marek, 57 lat

Marek jest rozwodnikiem i ojcem czwórki dzieci, który samotnie gospodaruje 24-hektarowym gospodarstwem. Po ośmiu latach samotności uznał, że jest gotów na nowy poważny związek. Od kandydatki oczekuje przede wszystkim szczerości i pracowitości, choć przyznaje, że chętnie widziałby u swego boku młodszą od niego partnerkę. Zwraca również uwagę na kobiecą figurę.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony": Rozstanie jednej z ulubionych par

4. Paweł, 30 lat

Paweł jest rolnikiem z zamiłowania, kontynuuje dzieło pradziadków. W wolnych chwilach trenuje sporty walki i wędkuje. Jest ojcem pięcioletniego syna. Ponad 2 lata temu rozwiódł się i poszukuje rodzinnej i czułej partnerki. Jak zaznaczył, nie zakochuje się łatwo, ale swojej ukochanej może zaoferować wiele. Nie przepada za tatuażami, można oczarować go uśmiechem i długimi włosami.

Rolnik szuka żony uczestnicy
fot. facebook.com/rolnikszukazony

5. Robert, 23 lata

Najmłodszy w historii uczestnik „Rolnik szuka żony” pisze wiersze, gra na gitarze i biega. Swojej ukochanej może zaoferować stabilność, dużo ciepła i romantyczne randki przy dźwiękach gitary. Przyznaje jednak, że nie jest osobą szczególnie otwartą. Dlatego szuka partnerki o silnym charakterze, najlepiej brunetki. Nie przepada za osobami palącymi.

6. Sebastian, 37 lat

Sebastian określa siebie jako osobę spokojną, pracowitą i lojalną. Jego pasją jest majsterkowanie, ma własny warsztat blacharski. Relaksuje się przy dobrych komediach i muzyce dance. Preferuje kobiety szczupłe, ale wygląd nie jest dla niego najważniejszy. Ważne jest, aby jego potencjalna partnerka była katoliczką. Zaakceptuje jednak kobietę po rozwodzie i posiadającą dzieci.

ZOBACZ: Małgosia z "Rolnik szuka żony" urodziła

7. Seweryn, 28 lat

Seweryn po tragicznej śmierci rodziców sam opiekuje się gospodarstwem. Jest byłym piłkarzem drugoligowego klubu, który stara się angażować w życie społeczne wsi. Przez 8 lat był w związku, a aktualnie poszukuje szczerej zaradnej brunetki o niebieskich oczach, którą mógłby zabierać na romantyczne randki. Od udziału w programie oczekuje jednak przede wszystkim poznania ciekawych ludzi.

8. Sławomir, 34 lata

Rolnik łączy pracę na gospodarstwie z zawodem strażaka. Gospodarstwo to jego pasja i nie wyobraża sobie życia poza nim. Poszukuje wysokiej, szczupłej i szczerej kobiety o silnym charakterze, z którą mógłby spędzić resztę życia. Sam siebie opisuje jako cierpliwego i spokojnego.

9. Waldemar, 46 lat

Waldemar łączy pracę w gospodarstwie z zawodem agenta ubezpieczeniowego i organisty. Wychowuje również dwójkę dzieci. Na nowy związek otworzył się po 6 latach samotności. Jego ideałem jest kobieta dojrzała, rodzinna i podzielająca jego wartości. Rozwód czy dzieci nie stanowią dla niego żadnej przeszkody. Podkreślił, że bardziej interesuje go historia kandydatek niż ich wygląd.

Który z kandydatów spełni w programie swoje marzenia? O tym przekonamy się jesienią 2019 roku.

Zagłosuj

Czekasz na nową edycję "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/rolnikszukazony.vod.tvp.pl/MF