Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Na Marlenę spadła fala hejtu. Uczestniczka zabrała głos

Maciej Friedrich
03.10.2019 14:55
Rolnik szuka żony 6: Na Marlenę spadła fala hejtu. Uczestniczka zabrała głos
fot. screen: Youtube

Jedna z uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”, Marlena, wyraźnie nie spodobała się części widzów. W internecie spadła na nią prawdziwa lawina hejtu. Internauci postanowili bronić 22-latki. Głos zabrała również sama zainteresowana.

Rolnik szuka żony” już po raz szósty emocjonuje widzów, którzy obserwują, jak tytułowi rolnicy szukają wśród uczestniczek miłości życia. Jak zwykle telewidzowie mają swoich faworytów, ale i osoby, za którymi nie przepadają. W najnowszej edycji szczególnie często mówi się o jednej z uczestniczek, Marlenie. Niestety 22-latka, delikatnie mówiąc, nie cieszy się sympatią. Walcząca o względy Seweryna kobieta zdaniem wielu fanów programu zachowuje się arogancko, jest zarozumiała i zapatrzona w siebie. Wydaje się jednak, że krytycy posunęli się w ocenie Marleny za daleko.

 Waldemar z "Rolnik szuka żony" odrzucił wszystkie kandydatki. Widzowie są oburzeni

Rolnik szuka żony: Marlena hejtowana w sieci. Uczestniczka zabrała głos

Według części internautów niechęć w stosunku do Marleny wymknęła się spod kontroli i uczestniczka „Rolnik szuka żony” jest po prostu hejtowana. Na Facebooku powstała nawet grupa, która zrzesza osoby chcące bronić 22-latki. Zapowiedziano między innymi pozwy przeciwko hejterom.

Brońcie Marleny, bo ten hejt doprowadzi do jakiejś tragedii i zniszczy tę dziewczynę. Wyzywanie jej od s*k, od dzi*ek, d*podajek za to, że się uśmiecha cały czas i powiedziała, że chce mieć kochanego męża, pięcioro dzieci oraz że przyjechała pomóc Sewerynowi w gospodarstwie. Każde z jej słów to powód do ataku i szydzenia. Zatrzymajmy nienawiść. Zostawcie tą dziewczynę w spokoju! – czytamy w poście.

Rolnik szuka żony Marlena hejtowana

Członkowie grupy mieli skontaktować się z bliskimi Marleny. Okazuje się, że 22-latka nie ma w życiu łatwo.

 Małgosia i Paweł z „Rolnik szuka żony” świętują 1. rocznicę ślubu. Pokazali romantyczne zdjęcia

Dziewczyna wychowuje się w wielodzietnej rodzinie. Ma czwórkę rodzeństwa. Jej mama jest ciężko chora na raka, a Marlena pracuje m.in. na jej chemioterapię. Dojeżdża ponad 100 km do Warszawy, by pracować przez 2 dni w restauracji od rana do nocy, śpiąc w międzyczasie 3-4 godziny, by po 2 dniach tego maratonu wrócić do domu na chwilę odpoczynku.

Działania fanów doceniła sama Marlena, która udostępniła post na swoim profilu i podziękowała za wsparcie.

Nie wiem, kto założył ta stronę, ale bardzo dziękuję osobie, bądź grupie, która to założyła. By bronić mojego dobrego imienia w tym okropnym i kłamliwym hejcie. Ślicznie dziękuję – podsumowała.

Zagłosuj

Byłeś/aś ofiarą internetowego hejtu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF