Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn wyrzuceni z programu? Jest komentarz TVP

Maciej Friedrich
19.11.2019 10:04
Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn wyrzuceni z programu? Jest komentarz TVP
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Marlena i Seweryn wzbudzają w 6. edycji „Rolnik szuka żony” wiele kontrowersji. Widzowie zarzucają im nie tylko używanie wulgaryzmów, ale też złamanie regulaminu. Część domaga się usunięcia ich z programu. Co na to Telewizja Polska?

6. edycja „Rolnik szuka żony” jest wyjątkowo często komentowana w mediach. Bez wątpienia duża w tym zasługa Marleny i Seweryna. Rolnik i 22-latka zdecydowanie mieli się ku sobie, ostatecznie jednak ich relacja zakończyła się ostrą  kłótnią z krzykami i bluzgami.

Największe oburzenie widzów wzbudziły jednak doniesienia o tym, że uczestnicy spotykali się potajemnie za plecami pozostałych kandydatek Seweryna. Cześć fanów „Rolnika” domagała się karnego usunięcia rolnika i Marleny. Ich zdaniem para naruszyła regulamin. Jak informuje serwis Plotek, rzecznik prasowy TVP odniósł się do zarzutów.

Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn usunięci za złamanie regulaminu?

Jak informuje Plejada, Centrum Informacji TVP przekazało komentarz w sprawie rzekomego naruszenia przez Marlenę i Seweryna regulaminu „Rolnik szuka żony”.

Marlena i Seweryn, kontaktując się ze sobą poza programem, nie naruszyli regulaminu programu. Natomiast, naruszyli ogólnie przyjęte zasady, o czym sami poinformowali ekipę realizującą program. Decyzją produkcji zachowanie to zostało ujawnione, ponieważ program ten ma przede wszystkim pokazywać prawdę o uczestnikach – czytamy.

Również producenci "Rolnik szuka żony" wydali oficjalne oświadczenie w sprawie awantury.

Wiele wskazuje więc na to, że najbardziej kontrowersyjni uczestnicy „Rolnika” nie zostaną wyrzuceni z programu. A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Powinni zostać czy zniknąć?

Zagłosuj

Uważasz, że Marlena i Seweryn powinni zostać wyrzuceni z programu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF