Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn nie są już parą? Rolnik ma być w związku z inną

Maciej Friedrich
04.11.2019 11:24
Rolnik szuka żony 6: Marlena i Seweryn nie są już parą? Rolnik ma być w związku z inną
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Marlena i Seweryn są najgłośniej komentowanymi uczestnikami 6. edycji „Rolnik szuka żony”. W internetowych komentarzach pojawiły się wyznania widzów, którzy mają wiedzieć, jak naprawdę im się układa. Czyżby Seweryn miał już nową wybrankę?

6. sezon „Rolnik szuka żony” wzbudza w widzach skrajne emocje. Z jednej strony pojawiły się zarzuty, że to najnudniejsza edycja programu, z drugiej jednak perypetie uczestników są głośno komentowane. Zdecydowanie najbardziej medialna jest relacja Seweryna i Marleny. 22-latka nie przypadła do gustu wielu widzom i spadła na nią prawdziwa fala hejtu. Pojawiły się również plotki, że rolnik i uczestniczka spotykają się za plecami innych kandydatek. Czyżby najnowsze doniesienia internautów zdradziły sekret Marleny i Seweryna?

Rolnik szuka żony 6: Seweryn i Marlena to przeszłość? Zaskakujące komentarze widzów

W wyemitowanym 3 listopada odcinku „Rolnik szuka żony” gospodarstwo Seweryna odwiedziła jego rodzina. Ciotki były zdania, że Marlena nie jest odpowiednią kandydatką dla rolnika, nie zna się na prowadzeniu gospodarstwa. Zasugerowały nawet, że chodzi jej wyłącznie o pieniądze. Odcinek wywołał w sieci gorącą dyskusję. W pewnym momencie pojawiły się komentarze widzów, którzy rzekomo wiedzą, jak układa się Sewerynowi i Marlenie. Informacje te są dość zaskakujące.

Ktoś napisał gdzież, że Seweryn nie jest z Marleną. W sumie zauroczenie a miłość to dwie różne rzeczy – czytamy w jednym z komentarzy.

Pewnie, że nie jest, ma już inną dziewczyną spoza programu. To prawda. On mieszka w moich okolicach – padła odpowiedź.

Z tego co mi wiadomo Seweryn nie będzie z nią bo on ma inną i spotykają się po za kamerami – czytamy w innym komentarzu.

Internauta zapytany, czy to fakty, czy przypuszczenia wyznał, że Seweryn mieszka niedaleko i informacja o jego nowej wybrance to prawda.

Jak myślicie, czy relacja Marleny i rolnika to rzeczywiście przeszłość?

 

RadioZET.pl/se.pl/MF