Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Marlena oszukuje koleżanki z programu? Seweryn jest wściekły

Maciej Friedrich
28.10.2019 09:24
Rolnik szuka żony 6: Marlena oszukuje koleżanki z programu? Seweryn jest wściekły
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

6. sezon „Rolnik szuka żony” po raz kolejny dostarcza widzom skrajnych emocji. Wszystko za sprawą Marleny i Seweryna, najczęściej komentowanych uczestników nowej edycji programu. Rolnik i 22-latka zostali oskarżeni o to, że spotykają się za plecami innych uczestniczek.

Rolnik szuka żony” po raz kolejny emocjonuje widzów Telewizji Polskiej. 6. sezon randkowego programu był początkowo krytykowany przez część widzów. Zarzucano mu brak emocji, z których znane były poprzednie odsłony. Obecnie jednak ciężko narzekać na nudę. Wszystko za sprawą Marleny, 22-letniej kandydatki walczącej o względy rolnika Seweryna. Uczestniczka wzbudza skrajne emocje, niedawno spadła na nią fala hejtu, z którą walczyli jej sympatycy. Widzowie ponownie skrytykowali ją za brzydkie zachowanie wobec koleżanki z programu. Teraz z kolei jedna z kandydatek zarzuciła Marlenie i Sewerynowi oszustwo. 

Rolnik szuka żony 6: Marlena oszukuje? Seweryn jest wściekły

O względy Seweryna, poza Marleną, walczą dwie uczestniczki, Joanna i Diana. Ta ostatnia wyraźnie podejrzewa rolnika o faworyzowanie Marleny. Dopytywała, dlaczego 22-latka dostała pokój najbliżej pokoju Seweryna oraz czy szukał informacji o niej w mediach społecznościowych przed programem. Podczas randki Diana nie wytrzymała i wygarnęła rolnikowi. 

Już tyle osób w życiu okłamało mnie, patrząc mi w oczy, że więcej tego nie zniosę. Jesteś dla mnie skreślony – oznajmiła. 

Co więcej, Diana ujawniła, że Seweryn i Marlena utrzymują bliski kontakt za plecami pozostałych kandydatek. Jak się okazało, wygadała się sama Marlena, która przyznała się do tego.

Mam sama pretensje do siebie. Za dużo wczoraj wypiłyśmy i zaczął się twój temat – wyznała Sewerynowi zapłakana. 

Rolnik nie krył swojego wzburzenia. 

Ja tobie też zaufałem. Wk*****ny jestem na maksa – stwierdził.

Czyżby ta sytuacja miała wpłynąć na relację rolnika i 22-latki?

Zagłosuj

Uważasz, że Marlena i Seweryn do siebie pasują?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/se.pl/MF