Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Seweryn pochwalił się nową dziewczyną

Judyta Wanicka
02.12.2019 15:55
Seweryn z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

Seweryn Nowak z „Rolnik szuka żony 6” nie znalazł miłości w programie. Po burzliwym rozstaniu z Marleną rolnik z Chwalimia związał się z dziewczyną ze swojej miejscowości. Seweryn już chwali się swoim szczęściem na zdjęciach. Tak wygląda nowa dziewczyna Seweryna z „Rolnik szuka żony 6”.

„Rolnik szuka żony 6” zakończył się szczęśliwie tylko dla dwóch par. Związki stworzyli Anna i Jakub oraz Ilona i Adrian. Przez moment wydawało się, że również Seweryn Nowak i Marlena Bazylczuk ułożą sobie szczęśliwie życie. Niestety tuż przed finałem rolnik nieoczekiwanie zerwał z 22-letnią kandydatką. Rozstaniu towarzyszyła burzliwa wymiana zdań, podczas której padły niecenzuralne wyzwiska. Marlena nie kryła łez również w finałowym odcinku, ale na Sewerynie nie robiło to już większego wrażenia. Rolnik niedawno znalazł szczęście u boku innej kobiety, co ciekawe – dziewczyny z jego rodzinnych stron. Rolnik pochwalił się w programie zdjęciem z nową ukochaną.

Rolnik szuka żony 6: Seweryn pokazał nową dziewczynę

W pożegnalnym wydaniu „Rolnik szuka żony 6” spotkali się wszyscy rolnicy i wybrane przez nich kandydatki. Najciekawiej wypadła konfrontacja Seweryna z Marleną, która na nowo doprowadziła wrażliwą Marlenę do płaczu. Dziewczyna, która opiekuje się chorą mamą, wyznała jednak, że po programie udało jej się znaleźć oparcie w nowym chłopaku. Szczęście uśmiechnęło się również do Joanny. Okazało się, że kandydatka Seweryna zaręczyła się i jest w ciąży.

Rolnik szuka żony 6: Joanna jest w ciąży. Kandydatka Seweryna zdradziła, który to miesiąc

Seweryn z „Rolnik szuka żony” również miał się czym pochwalić na spotkaniu z Martą Manowską. Zdradził, że tuż po programie związał się z pewną dziewczyną z jego stron. W tym momencie oczom widzów ukazało się zdjęcie Seweryna z nową ukochaną, jak nietrudno zauważyć – bardzo atrakcyjną. Rolnik wyznał, że już z nią zamieszkał. Jego wybranka pomaga mu prowadzić gospodarstwo agroturystyczne w Chwalimiu, które przejął po zmarłych rodzicach.

Rolnik szuka żony: mama Seweryna wystąpiła w programie „Pierwsza randka”

RadioZET.pl/jw