Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Sławomir i Seweryn pokazali nowe partnerki

Judyta Wanicka
20.12.2019 12:30
Rolnik szuka żony 6
fot. Facebook:@rolnikszukazony/screen

Sławomir Banasiak i Seweryn Nowak z "Rolnik szuka żony 6" pokazali swoje nowe dziewczyny w świątecznym wydaniu programu. Ukochana Seweryna opowiedziała o ich związku Marcie Manowskiej. Jak na to wyznanie zareagowała Marlena?

"Rolnik szuka żony 6" powróci na antenę TVP1 w Boże Narodzenie. Jedynka wyemituje świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony", w którym pojawią się uczestnicy 6. edycji wraz z partnerkami. Oprócz Ani i Jakuba oraz Ilony i Adriana, którym udało się odnaleźć szczęście w show, pojawią się również Seweryn Nowak, Sławomir Banasiak oraz Waldemar Kaszuba. Zwiastun zdradza, że tylko temu ostatniemu wciąż nie udało się znaleźć partnerki. Z kolei Seweryn i Sławek zaprezentowali przed kamerami swoje dziewczyny, które poznali po programie.

Rolnik szuka żony: Mocne spotkanie Marleny i Seweryna: "Liczę, że mnie przeprosi"

Rolnik szuka żony 6: Seweryn i Sławomir pokazali nowe dziewczyny 

Świąteczny odcinek "Rolnik szuka żony 6" będzie niepowtarzalną okazją, by zobaczyć, jak wyglądają nowe partnerki Seweryna i Sławomira. Rolnicy zaprosili je do studia, by porozmawiać z Martą Manowską o życiu po programie i swoich związkach. Seweryn pojawił się w studiu z nową dziewczyną Magdą - tą samą, której zdjęcie pokazano w odcinku finałowym. Para zamieszkała razem i wspólnie prowadzi gospodarstwo agroturystyczne.

Wybranka byłego chłopaka Marleny Bazylczuk wyznała, że w ich związku układa się wyśmienicie. Seweryn również jest zadowolony z rozwijającej się relacji. 

Magda miała dużo spokoju w sobie. Dużo bardziej dojrzała kobieta, która urzekła mnie swoją osobowością. Poznaliśmy się w trakcie emisji programu. Oglądaliśmy razem odcinki. Dla mnie to było trudne i dla niej też. Niełatwo się to ogląda. Ale święta spędzamy razem, razem już zamieszkaliśmy. Ale na razie nie myślę o ślubie. Przyjdzie na to czas - mówił niedawno w "Pytaniu na śniadanie".

rolnik szuka zony 6
fot. Facebook: Rolnik szuka żony/screen
rolnik szuka zony seweryn
fot. Facebook: Rolnik szuka żony/screen

W świątecznym wydaniu "Rolnik szuka żony 6" pojawili się także Sławomir Banasiak i jego nowa ukochana. Mężczyzna wielokrotnie powtarzał, że marzy o założeniu rodziny i życiu u boku ukochanej kobiety. Wygląda na to, że właśnie ją odnalazł. 

slawek rolnik partnerka
fot. Facebook: Rolnik szuka żony/screen
Zagłosuj

Którą parę z "Rolnik szuka żony 6" lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw