Zamknij

Rolnik szuka żony 6: Joanna jest w ciąży. Kandydatka Seweryna zdradziła, który to miesiąc

Maciej Friedrich
02.12.2019 10:09
Rolnik szuka żony 6: Joanna jest w ciąży. Kandydatka Seweryna zdradziła, który to miesiąc
fot. Instagram:@rolnikszukazonytvp

W finałowym odcinku 6. edycji „Rolnik szuka żony” poznaliśmy losy większości bohaterów show. Zaskoczeniem był fakt, że w finale zabrakło Joanny, jednej z kandydatek Seweryna. Uczestniczka poinformowała, że jest w ciąży i zdradziła, kiedy zostanie mamą.

Za nami finałowy odcinek 6. edycji „Rolnik szuka żony. W programie rolnicy ponownie spotkali się ze swoimi kandydatkami, dowiedzieliśmy się także, która z par kontynuuje swoją znajomość, a którzy z uczestników odnaleźli miłość poza show. Nie zabrakło podsumowania kłótni Marleny i Seweryna. Widzowie mogli być jednak zdziwieni nieobecnością jednej z kandydatek Seweryna, Joanną. Uczestniczka od początku nie była faworytką rolnika, jednak została zaproszona do jego gospodarstwa. Niestety, Marlena dała jej do zrozumienia, że traci czas, postanowiła więc zrezygnować z dalszej rywalizacji. Okazało się, że Joanna nie mogła się pojawić, ponieważ jest w ciąży.

Rolnik szuka żony 6: Kandydatka Seweryna jest w ciąży. Zdradziła, który to miesiąc

Choć Joanna nie pojawiła się w finałowym odcinku, rozmawiała z Sewerynem na temat wydarzeń, jakie rozegrały się w programie, za pośrednictwem połączenia wideo. 25-latka postanowiła wyjaśnić, dlaczego nie mogła przybyć na plan finałowego odcinka. Okazuje się, że uczestniczka ułożyła sobie życie poza programem i spodziewa się dziecka.

Nie mogłam przyjechać dlatego, że jestem w 12. tygodniu ciąży. Poznałam Sebastiana, z którym jestem zaręczona – zdradziła Joanna.

Okazuje się, że decyzja o opuszczeniu gospodarstwa Seweryna była doskonałym pomysłem. Joannie oczywiście gratulujemy i życzymy wszystkiego dobrego. Być może będzie dzielić się z fanami informacjami na temat ciąży podobnie jak Anna i Grzegorz Bardowscy.

Zagłosuj

Oglądałeś/aś "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF