Zamknij

Rolnik szuka żony 6: widzowie zawiedzeni nową edycją. "Żadnego pazura nie ma"

Maciej Friedrich
10.10.2019 14:15
Rolnik szuka żony 6: widzowie zawiedzeni nową edycją. "Żadnego pazura nie ma"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

"Rolnik szuka żony" okazał się jednym z hitów Telewizji Polskiej. Okazuje się jednak, że 6. edycja nie porywa już fanów tak, jak poprzednie. W sieci pojawiły się krytyczne komentarze widzów. Czyżby formuła programu się wyczerpała?

"Rolnik szuka żony" ponownie zagościł na antenie TVP 1. Obecnie możemy oglądać już 6. sezon programu, który okazał się jednym z największych hitów Telewizji Polskiej. Randkowe show, w którym rolnicy i ich wybranki starają się odnaleźć prawdziwą miłość, cieszy się dużą popularnością. Niestety, w przeciwieństwie do poprzednich edycji, najnowsza odsłona spotkała się również z licznymi głosami krytyki. Mimo nadal wysokiej oglądalności (ok 3,2 miliona widzów według danych Nielsen Audience Measurement), w sieci pojawiają się liczne, niepochlebne komentarze.

 Rolnik szuka żony: przerwa w emisji programu. Kiedy kolejny odcinek?

Rolnik szuka żony: 6. edycja programu skrytykowana przez widzów

Na oficjalnych profilach "Rolnika" w mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się komentarze, w których fani narzekają na 6.edycję show. Głównym zarzutem jest, że najnowsza odsłona nie zapewnia dostatecznych emocji, a rolnicy i ich wybranki są mało wyraziści.

- Kiedy czekasz, aż wydarzy się coś ciekawego i nagle nadchodzi... koniec odcinka. Jakoś poprzednie edycje mi się lepiej oglądało.

- Trochę nudno, żadnego pazura nie ma. Może jak się zaczną randki, to zaczną się akcje.

- Nuda, nie dotrwałam do końca - żalą się internauci.

Warto przypomnieć, że w 6. edycji "Rolnik szuka żony" coś jednak się wydarzyło. Głośno było między innymi o Waldemarze, który odrzucił wszystkie kandydatki. Kilka dni temu sporo emocji wzbudziła natomiast Gosia, która w dwuznaczny sposób flirtowała ze Sławomirem.

A jakie jest wasze zdanie? Czy rzeczywiście 6. edycja "Rolnik szuka żony" jest nudna?

RadioZET.pl/MF