Zamknij

Rolnik szuka żony. Znamy już wszystkich uczestników programu TVP. Kim są?

Sylwia Wamej
21.08.2019 10:18
Marta Manowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

„Rolnik szuka żony” tuż-tuż. 6. edycję kultowego programu TVP zobaczymy już jesienią. Poznaliśmy już wszystkich uczestników programu. Kim są Adrian, Seweryn, Jakub, Sławomir i Waldemar?  Oto uczestnicy nowej edycji „Rolnik szuka żony”.

„Rolnik szuka żony” zobaczymy już jesienią na antenie TVP1. Pierwszy odcinek widzowie zobaczą 8 września. Poznaliśmy już oficjalnie pięciu kandydatów, którzy wystąpią w kultowym programie. Oto bohaterowie 6. edycji „Rolnik szuka żony”.

Rolnik szuka żony 2019: Uczestnicy

Adrian, 28 lat

Adrian ma 28 lat i pochodzi z Małopolski. Z wykształcenia jest geodetą, ale pracuje jako rolnik oraz kwiaciarz. Pasjonuje się fotografią i lubi też jeździć na nartach. Adrian jest ogromnym romantykiem i marzy o ślubie i dzieciach. Szuka kobiety do tańca i do różańca, takiej, która potrafi mówić, co jej nie odpowiada i wybić mu czasem z głowy głupi pomysł. Jednocześnie nie może być ona zbyt zazdrosna czy zaborcza. 

Jakub, 42 lata

Jakub to 42-latek, który prowadzi 250-hektarowe gospodarstwo. To człowiek otwarty, opanowany i wesoły. Chciałby znaleźć kobietę, która będzie też jego najlepszą przyjaciółką. Lubi podróżować. Nie stroni również od dobrej zabawy. Jakub niedawno odkrył w sobie pasję do samolotów i wszędzie, gdzie może, podróżuje więc samolotem. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui-Nowej Gwinei. Pomimo kilku poważniejszych związków pan Jakub wciąż nie ustaje w poszukiwaniu prawdziwej miłości.

Sławomir, 34 lata

Sławomir pochodzi z Kujaw. Ma 34 lata i oprócz tego, że jest rolnikiem, pracuje jako strażak. Posiada też uprawnienia pszczelarskie. Lubi wędkować i interesuje się motoryzacją. Nie wyobraża sobie życia poza swoim gospodarstwem. Sławomir ma nadzieję, że udział w programie odmieni jego życie i pomoże mu znaleźć wysoką, spokojną i szczerą kobietę, z własnym zdaniem, ale i zdolnością do kompromisów. Kobietę, której mógłby zaufać i z którą mógłby spełnić resztę życia.

Waldemar, 46 lat

46-letni Waldemar pochodzi z Mazowsza. Posiada własne gospodarstwo, ale również pracuje jako agent ubezpieczeniowy. Jest organistą w kościele. Ma dwójkę dzieci, które są owocem 15-letniego małżeństwa. Przez ostatnie 6 lat był samotny. Teraz znów chciałby znaleźć miłość.

Seweryn, 28 lat

Seweryn z wykształcenia i zawodu jest rolnikiem. Od czasu tragicznej śmierci rodziców pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie. Jest zaangażowany społecznie i pomocny. Dużo pomaga pozostałym mieszkańcom wioski. Seweryn szuka poważnego związku. Przez wiele lat grał w piłkę nożną w Sparcie Złotów, jednak w 2012 r. – po śmieci ojca – zakończył karierę. Życiowych perturbacji nie przetrwał również jego 8-letni związek.

Zagłosuj

Będziesz oglądać "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW