Zamknij

Rolnik szuka żony: Adrian i Ilona pochwalili się romantycznym zdjęciem. Ich związek kwitnie

Sylwia Wamej
25.11.2019 13:18
Adrian z "Rolnik szuka żony"
fot. Instagram.com/ Rolnik szuka żony

Adrian i Ilona z „Rolnik szuka żony” spotykają się ze sobą, również poza kamerami. Uczestnik show opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z romantycznego spaceru z ukochaną.

Adrian i Ilona z „Rolnik szuka żony” opublikowali romantyczne zdjęcia

Adrian i Ilona z „Rolnik szuka żony” spotykają się ze sobą. Choć program jeszcze się nie skończył, wygląda na to, że Adrian i Ilona postanowili kontynuować znajomość, również poza kamerami. Rolnik pokazuje na Instagramie romantyczne zdjęcia z Iloną w roli głównej. Ostatnio opublikował fotografię ze spaceru z Iloną. Co ciekawe, w hasztagach znalazł się wyraz „zakochani”. Wygląda więc na to, że ich relacja rozwija się z dnia na dzień i sami zainteresowani myślą o sobie poważnie.

W programie Adrian podkreślił, że przy Ilonie czuje się spokojny i odprężony. Kontakt ze sobą mamy bardzo częsty, tak częsty, jak tylko jest to możliwe, widujemy się [...] Miło jest przytulić się do osoby, która jest bliska i posiedzieć razem, nawet w ciszy – powiedział Adrian w programie „Rolnik szuka żony”.

Ilona równie ciepło wypowiada się o swoim partnerze. Czuję, że z tego coś będzie. Coś prawdziwego [...] Na razie dogadujemy się we wszystkich tematach i naprawdę jest super – mówiła uczestniczka „Rolnika”.

„Rolnik szuka żony”. Fani gratulują Adrianowi i Ilonie

W komentarzach pod romantycznymi zdjęciami publikowanymi przez Adriana fani gratulują parze i życzą im powodzenia. Cudownie się na was patrzy; powodzenia dla was; super para – podkreślają fani. Przypomnijmy, że finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” wyemitowany zostanie 1 grudnia na antenie TVP1.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW