Zamknij

Rolnik szuka żony: Agnieszka i Robert pochwalili się synem. Do kogo jest podobny?

Judyta Wanicka
06.12.2019 15:09
Rolnik szuka żony: Agnieszka i Robert
fot. Facebook:@rolnikszukazony

Agnieszka i Robert Filochowscy z 2. edycji "Rolnik szuka żony" pokazali zdjęcie z synkiem. Chłopiec przyszedł na świat trzy lata temu i rośnie jak na drożdżach. Jak wygląda dwuletni Tomek?

Agnieszka i Robert Filochowscy to para znana z 2. edycji "Rolnik szuka żony". Para pobrała się w 2016 roku, a rok później na świat przyszedł ich syn – Tomasz. Co ciekawe, Agnieszka i Robert są pierwszą parą z programu, która stanęła na ślubnym kobiercu. Szczęśliwi rodzice pochwalili się zdjęciem dwuletniego Tomka.

Rolnik szuka żony: Agnieszka i Robert pokazali syna

Agnieszka i Robert Filochowscy są dumni ze swojego syna i chętnie pokazują go na Instagramie. Agnieszka właśnie zamieściła jego najnowsze zdjęcie. Tomek ma dzisiaj dwa lat i, jak widać, rośnie jak na drożdżach. Fani licytują się do kogo bardziej podobny jest syn Filochowskich.

Jesteście cudowni. Tomuś czysta mamusia.

Śliczny chłopczyk. Podobny do mamy.

Cały tatuś!

Jesteście wspaniali. Znaleźliście szczęście, miłość i żyjecie na pokaz jak inne pary. Anię i Grzegorza to widzę wszędzie aż do obrzydzenia, robią z siebie celebrytów. A Wy jesteście skromni, naturalni, koncentrujecie się na budowaniu własnej rodzinki. Śliczna z Was para, a Tomeczek wspaniały chłopiec.

RadioZET.pl/jw