Zamknij

Rolnik szuka żony: Ania i Kuba w świątecznej sesji. Fani widzą miłość. "Jak on na nią patrzy!"

Judyta Wanicka
12.12.2019 20:36
Rolnik szuka żony 6: Ania i Jakub
fot. Instagram:@asjszjn

Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony 6" pokazali zdjęcia z romantycznej sesji. Para wybrała się razem z synem Ani na jarmark bożonarodzeniowy w Poznaniu. Podczas spaceru przytulali się, trzymali za ręce i czule patrzyli sobie w oczy. Fani nie mają wątpliwości: między Anią i Kubą wyraźnie zaiskrzyło. 

Program "Rolnik szuka żony 6" zapoczątkowała związki dwóch par: Ani i Jakuba oraz Ilony i Adriana. O ile u tych drugich wzajemne oczarowanie było widać gołym okiem, tak w przypadku Ani i Kuby wielu widzów miało wątpliwości. Internauci pisali, że Ania jest chłodna i zachowuje dystans do rolnika. Przez to część obserwatorów nie dawała parze większych szans. Tymczasem Ania i Jakub wciąż są razem, a po finale ich związek wyraźnie nabrał rumieńców. Ostatnio para z "Rolnika" zafundowali sobie romantyczną sesję na jarmarku bożonarodzeniowym w Poznaniu, na który wybrała się razem z synem Ani. 

Rolnik szuka żony 6: Ania i Jakub wciąż są razem 

Na instagramowym profilu Ani pojawiły się zdjęcia ze świątecznej sesji. Na fotografiach Ania i Kuba obdarzają się czułymi gestami, trzymają się za ręce i czule patrzą sobie w oczy. Widać także, że rolnikowi udało się nawiązać świetny kontakt z synem swojej wybranki. 

Internauci nie mają wątpliwości, że między Anią i Kubą w końcu zaiskrzyło. Zdystansowana do tej pory wybranka rolnika nabrała do niego zaufania i otworzyła się na nowe uczucie - twierdzą fani. Jakub najwyraźniej również przestał obawiać się odrzucenia, bo przy Annie wygląda na zrelaksowanego i promieniej szczęściem.

W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów oraz życzeń dla świeżo upieczonej pary. 

Mówcie co chcecie, ale TU WIDAĆ MIŁOŚĆ!!! Jak on na nią patrzy...

Jejku , jak cudownie wyglądacie razem z młodym, aż mi się łezka w oku zakręciła. Macie MOC! 

Miłość wypisana na waszych twarzach.

Pięknie kochani, oby tak zawsze było - czytamy pod zdjęciami Ani i Jakuba. 

Zagłosuj

Czy Ania i Jakub pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw