Zamknij

Rolnik szuka żony: Anna Bardowska wydaje książkę. Pokazała okładkę [FOTO]

Maciej Friedrich
02.12.2019 14:08
Rolnik szuka żony: Anna Bardowska wydaje książkę. Pokazała okładkę [FOTO]
fot. Instagram:@ania.bardowska

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z najpopularniejszych par znanych z „Rolnik szuka żony”. Uczestnicy 2. edycji programu są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ania pochwaliła się fanom książką, której jest autorką i pokazała jej okładkę. Kiedy będzie można ją kupić i co w niej znajdziemy?

Rolnik szuka żony” to od lat jeden z hitów ramówki TVP. Za nami finałowy odcinek 6. edycji, w którym nie zabrakło emocji, między innymi za sprawą ponownego spotkania kontrowersyjnych Marleny i Seweryna. Tymczasem popularność wykorzystuje para, którą widzowie znają z 2. sezonu „Rolnika”. Anna i Grzegorz Bardowscy w programie odnaleźli miłość. Są szczęśliwą rodziną, a w listopadzie 2019 roku na świat przyszło ich drugie dziecko.

Ania wykorzystuje sympatię widzów i popularność, jaką zawdzięcza udziałowi w rolniku. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje już ponad 145 tysięcy użytkowników, pochwaliła się swoim sukcesem. Bardowska wydała książkę.

Rolnik szuka żony: Anna Bardowska pokazała okładkę swojej książki. Kiedy będzie można ją kupić?

Anna Bardowska na Instragramie pochwaliła się okładką napisanej przez siebie książki dla dzieci „Skarby wsi”. Zawiera ona dziecięce wierszyki, dzięki którym chce zapoznać dzieci z życiem na wsi.

Napisałam książeczkę dla dzieci, dla najmłodszych. Jest to książeczka z takim wierszykiem o życiu wsi, o tym, czym zajmuje się rolnik. Tekst napisałam w sierpniu, a moja książeczka zostanie wydrukowana w grudniu. [...] Dlaczego to tak długo trwało wszystko? Bo sama się wszystkim zajmowałam, sama po napisaniu tekstu szukałam ilustratora, na którego trzeba było troszeczkę zaczekać, ogarniałam wszystkie tematy dodatkowe, które wychodziły dopiero w praniu, bo jestem samoukiem – czytamy w poście.

„Skarby wsi” mają pojawić się na półkach przed Świętami Bożego Narodzenia. Myślicie, że okażą się hitem?

Anna Bardowska wydała książkę
fot. Instagram:@ania.bardowska
Zagłosuj

Myślisz, że "Skarby wsi" okażą się hitem?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF