Zamknij

Rolnik szuka żony: Anna Bardowska urodziła. Pokazała zdjęcie i zdradziła imię dziecka

Maciej Friedrich
18.11.2019 11:30
Rolnik szuka żony: Anna Bardowska urodziła. Pokazała zdjęcie i zdradziła imię dziecka
fot. Instagram:@ania.bardowska

Anna i Grzegorz Bardowscy to para z „Rolnik szuka żony”, która zyskała dużą sympatię widzów. Ania po raz drugi została mamą i podzieliła się z fanami radosną wiadomością w mediach społecznościowych. Pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła, jak ma na imię.

Anna i Grzegorz Bardowscy to jedna z par, którym w programie „Rolnik szuka żony” udało się odnaleźć prawdziwą miłość. Telewizyjne uczucie przetrwało poza programem, a para wzięła ślub i została rodzicami małego Janka. Teraz Ania została mamą po raz drugi. W trakcie ciąży chętnie pokazywała swoje zdjęcia w mediach społecznościowych, zdradziła między innymi, ile przytyła. Teraz podzieliła się radosną wiadomością. Jej drugie dziecko przyszło już na świat, a szczęśliwi rodzice pokazali wzruszające zdjęcie.

 Rolnik szuka żony 6: Waldemar wraca do programu. Wybierze sobie kandydatkę?

Rolnik szuka żony: Anna Bardowska urodziła. Pokazała zdjęcie z dziećmi

Anna i Grzegorz Bardowscy podzielili się z fanami radosną nowiną. 6 listopada na świat przyszło drugie dziecko pary z „Rolnik szuka żony”, córeczka Liwia. Szczęśliwi rodzice opublikowali zdjęcie z obiema swoimi pociechami.

Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo – napisali na Facebooku.

 Rolnik szuka żony 6, odcinek 10: awantura Marleny i Seweryna. Bluzgi i oskarżenia w programie

Fotografia wzruszyła fanów pary, a pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami. My oczywiście się do nich przyłączamy.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF